Skocz do zawartości
puter

Konfiguracja przycisku bixby

Rekomendowane odpowiedzi

puter

Czy jesteś jakiś sposób na konfigurowanie tego przycisku? Samo bixby jest raczej średnio użyteczne a przycisk można by wykorzystać na wiele innych sposobów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

1000 razy temat wałkowany. Można wyłączyć . Skonfigurować się nie da bez oprogramowania.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LFC

Mam obecnie wyłączony przycisk dedykowanym pod Bixby, jednak chciałbym tam mieć albo latarkę albo Asystenta Google. Problem jednak taki, że aplikacje z Google Play działają źle. Czy jest jakiś sposób żeby to jakoś ustawić? Może jest jaka nieoficjalna apka która działa dobrze? Mam na myśli apke, że jak klikam na przycisk Bixby włącza się np. latarka, nie pokazuje się choćby na sekundę menu Bixby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Wykupujesz płatną wersję bxAction, aktywujesz wersje pro zgodnie z instrukcją w aplikacji jak to zrobić i ustawiasz co chcesz i jak chcesz :)  Darmowa wersja działa średnio, natomiast przy płatnej ustawione akcje dla przycisku działają tak samo jakby były fabrycznie przypisane :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zwykłą wersje bxactions i mam przypisany przycisk do asystenta google. Wszystko działa dobrze, nie trzeba wykupywać wersji pro

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Na wersji darmowej miałem często tak że na ułamek sekundy pojawiało mi się bixby, znikało i dopiero zostawała wywołana akcja przypisana do klawisza co średnio wyglądało i powodowało dodatkowe opóźnienie w reakcji. Na wersji PRO wszystko działa o wiele sprawniej, plus masz możliwość wykonania akcji dla jednego przyciśnięcia, innej akcji dla podwójnego kliknięcia, ustawienie czasu reakcji przycisku i wiele innych przydatnych funkcji bez których np ja aktualnie nie wyobrażam sobie korzystania w wersji bezpłatnej. Kupując zawsze możesz zrobić zwrot jeśli apka w wersji PRO Ci nie podpasuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 5.08.2018 o 10:02, bani42 napisał:

Skonfigurować się nie da bez oprogramowania.

Można. Mając ROOT można zmienić na to co nam pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

A kto w dzisiejszych czasach rootuje jeszcze telefony, narażając je na nabicie flagi,  kiedy to teraz jest tyle różnistych aplikacji i możliwości..  chyba tylko już fanatycy... :)

Kiedyś tak, każdy kto tylko zajrzał na forum, to zaraz rootował, a teraz, nie słyszałem wśród znajomych... nawet nikomu się nie chce... :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jarmk wierz mi, ROOT'owanie urządzeń nadal ma się dobrze i jest dosyć powszechne.

Kto? Ten kto ma potrzebę.

Custom zawsze będzie lepszy niż STOCK.

Temu nie zaprzeczysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi