Skocz do zawartości
grzegorz2347

Honor 7X - Po aktualizacji do oreo, telefon nie łączy się z urządzeniami za pomocą Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie po aktualizacji do Oreo mam problem z połączeniem urządzeń bluetooth. Mialłem zapisane urządzenia nie chce się z nimi połączyć. Gdy je rozłącze i wyszukam od nowa, znajdzie je, połączy jako sparowane, ale nie chce się połączyć. Sprawdzone na 2 urządzeniach - słuchawki oraz radio. 

Edytowane przez wojtekkha
    Poprawienie błędów w celu zwiększenia czytelności posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, moja dziewczyna ma ten telefon i są problemy z bluetooth. Czasami jak włączy/wyłączy to cały telefon potrafi się zaciąć i trzeba go restartować. Co do łączenia się też są czasem problemy. Nie wiem czy to wina oprogramowania czy jakaś usterka po stronie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    2 godziny temu, dodo1255 napisał:

Cześć, moja dziewczyna ma ten telefon i są problemy z bluetooth. Czasami jak włączy/wyłączy to cały telefon potrafi się zaciąć i trzeba go restartować. Co do łączenia się też są czasem problemy. Nie wiem czy to wina oprogramowania czy jakaś usterka po stronie sprzętu.

Można sprawdzić. Trzeba zrobić powrót do Androida 7. Można to zrobić przez program HiSuite na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi