Skocz do zawartości
laufe

Najlepszy Rom dla Hero - wybór, rekomendacje

Rekomendowane odpowiedzi

laufe

Witam. Posiadam Era G2 Touch od jakiegoś czasu i zastanawiam się nad zmianą ROM-u z Ery( który mnie już denerwuje) na jakiś autorski. Zależy mi na tym aby wszystko działało z telefonie wiec powstrzymywałem się z rootowaniem bohatera. wpierw chciałem czekać na update lecz ileż idzie czekać a poza tym to już potem nie można zrootować fona. I tu moje pytanie. Jaki ROM według was jest najlepszy aby wszystko działało poprawnie i jaki byście mi polecali( chodzi mi głównie o jakiś ROM 2.1)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy woli co innego. Ja, np. wolę Villana 5.4 i nowsze, a kolego Legendary. Ale myślę, że dwa najlepsze to właśnie te które wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie posiadam aktualnie HeroDroid ale jego stabilnosc przynajmniej u mnie nie zachwyca.

Chce wygrać inny ROM i zastanawiam się nad:

1. BeHero / nowy BeHero+

2. Legendary

Pytanie kieruje do osób, które posiadały wymienione ROM'y - w 3 słowach, który wybrać?

Edytowane przez berias11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p1t3r

Legendary niestety troche mulił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blotto

a ja polecam VanillaEclair

na chwile obecna nie dziala tylko A2DP (niedlugo bedzie fix), jest PL jezyk, galeria 3D, livewallpapers, szybki, stabilny (0FC u mnie), no i najwazniejsze bateria trzyma rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Posiadam Era G2 Touch od jakiegoś czasu i zastanawiam się nad zmianą ROM-u z Ery( który mnie już denerwuje) na jakiś autorski. Zależy mi na tym aby wszystko działało z telefonie wiec powstrzymywałem się z rootowaniem bohatera. wpierw chciałem czekać na update lecz ileż idzie czekać a poza tym to już potem nie można zrootować fona. I tu moje pytanie. Jaki ROM według was jest najlepszy aby wszystko działało poprawnie i jaki byście mi polecali( chodzi mi głównie o jakiś ROM 2.1)

Podstawowe pytanie czy moze nie 1.5? Tez zastanawialem sie jak zaczynalem z Androidem po co w ogole jeszcze robi sie ROMy na 1.5 skoro sa juz 2.1, a teraz sam siedze na 1.5.

Raze ze predkosc (ze nie wspomne o kernelach podkrecajacych taktowanie CPU), dwa , ze czas pracy na beterii. Dodatkowo jesli chcesz np uzywac DroidWall'a (dla mnie must have, nie mam abo z pakietem danych), to tylko 1.5, bo pod 2.1 nie spotkalem sie z kernelem zawierajacym iptables ze wszystkimi wymaganymi opcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

a czy ten rom: VanillaEclair 1.3 posiada w siebie wkompilowanego flash playera tak jak romiki 2.1 na hero?

Hmm a wlasnie jaki android 2.0-2.1 na hero jest najlepszy/najstabilniejszy ze wszystkich?

MIalem sense HEro ale przymulał. Znacie cos lepszego?

Edytowane przez meliorus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blotto

chyba nie, ale nie wiem bo nie uzywam :)

napewno w jednej z wersji jest dolphin w standardzie ktory flasha obsluguje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbih

ja korzystam od paru dni z BeHero+ i chodzi bardzo ładnie, w ogóle nie muli, a nawet autokilera nie ma zainstalowanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi