Skocz do zawartości
laufe

Najlepszy Rom dla Hero - wybór, rekomendacje

Rekomendowane odpowiedzi

Meler

romy bazujące na cm7.1 napewno mają taka opcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84

Dzięki.

Juz zainstalowałem Froyd Villain

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/warnz]

A na przyszłość - nie zakładamy nowego tematu, gdy jest inny, o podobnej tematyce.
    W tym przypadku mam na myśli przyklejony temat odn. wyboru Romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bububf

Witam, z góry wybaczcie, że zapewne wałkuje jeden temat enty raz. Ale chciałem uzyskać świeże i aktualne informacje. Mianowicie kupiłem zrootowanego HTC Hero Era G2. Przywróciłem mu oryginalne oprogramowanie i działałem na nim. Jednak mi się znudziło. Wczoraj (po wielu trudach - SPL) udało mi się wgrać nowy ROM, lecz to nie jest to czego szukam. Nie chodzi mi o Sense UI, ale po prostu jest wiele niedociągnięć, jest mało obfity w widżety itd. Ściągnąłem najnowszego Cyanogenmod dla Hero (bodajże 7.1). Do tego zassałem radio "update-hero-radio-63.18.55.06SU_6.35.17.03-signed" no i paczkę plików z addonami od googla. Telefon działa jeszcze gorej niż na oryginalnym. Jestem strasznie rozczarowany. Teraz będę próbował tego samego z CM z tym że z wersją Nightly. Może polecicie mi coś innego? I może jakieś lepsze radio. Chciałem głównie zwiększyć zasięg (w zasadzie po to rootowałem), ale efekt jest jeszcze gorszy.

Będę wdzięczny za polecenie czegoś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też ostatnio instalowałem CM7.1 i się rozczarowałem - o ile czysty ROM chodził dość szybko i fajnie, to potem niestety trzeba instalować google apps, całą masę różnych widgetów (pogoda, smsy, etc.) i w efekcie telefon zaczyna paskudnie mulić. Ma stylowanie, więc potrafi fajnie wyglądać, niestety brak tego "speed dial'a" w aplikacji Telefon doprowadza mnie do szału. Strasznie brakuje funkcjonalności z SenseUI :P Dlatego chyba wrócę do VillainRom, z tym że wcześniej miałem 12, a widzę że mamy na forum zmodyfikowaną 13-stkę :) Jak na razie Villain jest wg. mnie najlepszym softem dla Hero, byćmoże alternatywą jakąś będzie ten OMFGB. Cały dzień wczoraj konfigurowałem CM7 i jestem zły bo raczej na marne :P

Testowałem dziś Hintay Zero - fatalnie wolny, do niczego się nie nadaje.

OMGB (wersja lite OMFBG) może byłaby ok, ale też trzeba zainstalować GO Dialer, żeby mieć speed dial'a jak w Sense, GO Weather, GO Contacts - w efekcie telefon też robi się mega wolny.

Pozostaję przy VillainRom v13, zdecydowanie najlepszy ROM dla Hero w tej chwili, wg. mnie :)

Update: wcięło mi w VR13 widget pogody i smsów... :/

Edytowane przez Szorstki
    Przetestowanie ROMów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry Dosyć ROM to salsasense 4.0 ma tylko taki błąd że dosyć szybko schodzi bateria ale szczerze polecam ;]

---------- Post dołączono o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Zna może ktoś ROM który jest podobny właśnie do SalsaSesnse lub taki który ma wyglad HTC sens !?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GeniRus_Salsa jest robiony chyba na bazie Salsasense jest bardziej dopracowany ale właśnie jest mało ramu w normalnej wersji masz ok 20-25mb

w wersji lite 30-37mb

osobiście polecam używałem i chwaliłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kossi

GeniRus_Salsa jest bez poslkiego języka, troche muli, czasem aż za bardzo i baterie połyka, ale jest bardzo ładny.

Teraz małzonce wgrałem VillainROM 13 by bruno63 i ona przynajmniej jest bardziej zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam dobrego romu na podstawie Froyo z Sense i działającym FlashLite...

Istnieje takowy?

Jeśli nie ma z działającym Flashem to przynajmniej z Sense ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Froyo z sense jest ale niestety nie działa w żadnym aparat i coś jeszcze chyba

też szukałem i nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi