Skocz do zawartości
laufe

Najlepszy Rom dla Hero - wybór, rekomendacje

Rekomendowane odpowiedzi

mastav

U mnie właśnie był podłączony do komputera jako dysk usb. Wgrywałem muzykę. Po przełączeniu na ładowanie zrestartował się, zniknęły mi aplikacje.

Myślałem, że zgłupiał i nie widzi karty, to dałem znowu restart. I już widział aplikacje, ale nie działały i uważał, że karta SD jest uszkodzona.

Wyjęcie jej 'na chama' i włożenie wbrew pozorom załatwiło sprawę, wszystko zaczął znów widzieć z karty i zainstalowane aplikacje, chociaż nie działały (tylko te dogrywane do telefonu przeze mnie). Ale to mniejszy problem niż utrata wszystkich danych.

Więc uważać na właściwe montowanie telefonu jako pamięć przenośna/usb, montowanie SD na tym romie! Problem może występować na różnych romach.

Tak poza tym Heroine to chyba najlepszy rom jaki miałem na moim Hero. Gingerbread jednak jaki by nie był, za bardzo pamięciożerny jest dla nas. Zostanę z przyjemnością przy 2.1. I dzięki za odpowiedź, sprawdzę te Link2SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewną wątpliwość ...

obecnie mam ROM RCmix2.2b i chciałbym przeskoczyć na CM 7.1. Nie pomykam w temacie jeszcze za dobrze, ale czy ta paczka CyanogenMod Mirror Network - Powered by TDRevolution z przedrostkiem update to nie jest aktualizacja innego romu CM ? Czy może się mylę i tak po prostu nazwana jest paczka romu CM 7.1 ?

//Edit

ok znalazłem, że to jest właściwy rom... BTW ktoś tutaj napisał, że to jest szybki rom ? :| dla Hero ? Skacze mi najgorzej ze wszystkich jakie testowałem ... No i ok może trochę czysty jest, ale żeby nawet marketu nie miał ? :o

Edytowane przez michallo3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paniki

A inne aplikacje googli masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W cyanogenmodzie zawsze musisz zainstalowac paczke gapps, ktora zawiera aplikacje googla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aa to wszystko wyjaśnia

ale to nie zmienia faktu, że skoro to jest jeden z czystszych rom'ów to znaczy jeden z szybszych. A jest tak jak wyżej napisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chcemy z dziewczyną rozmawiać za pomocą skype'a,

ja mam Desire, a dziewczynie "wgrałem" na Hero RcMIX 2.0,

niestety Bohater dusi sie i krztusi, non-stop urywa głos,

nie daje rady na tym romie (SetCPU ustawione na 710MHz)

Czy ktoś mógłby doradzić rozsądnie

czy któryś z romów na Hero uciągnie

skype'a do płynnej rozmowy ?

edit: widze że nikt raczej nei ma na tym polu doswiadczenia,

no nic, sam popróbuje posprawdzać, jak coś się dowiem to dam tutaj znać.

Edytowane przez .:blackbird:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heroine ++ 670 MHz pociągnął ale pozabijane wszystko w tle i kiedy rozmawia więcej niż 2 osoby przycina ale u mnie tragedi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ponawiam pytanie. cos szybkiego, stabilnego, bez sense, w miare nowego, bo vanillaeclair 6.1 z ktorego korzystam od dwoch dni ma tylko problemy z niektorymi aplikacjami w markecie, a wczesniejszy rom (heroine++) bez problemu je widzial :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yorob

dla tych co sledza forum xda: ktory rom teraz jest najlepszy? troche ostatnio sie pojawilo aktualizacji i troche nowosci. zastanawiam sie nad ICS 4.0.3 ale jeszcze pare rzeczy nie działa. Najlepiej co 4 albo 3,5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej chyba Heroine++ z Androidem 2.1, bo wszystkie z nowszymi wersjami softu, których używałem, były baaardzo niedobre dla Hero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi