Skocz do zawartości
laufe

Najlepszy Rom dla Hero - wybór, rekomendacje

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez wlasnie zainstalowalem ten rom BeHero+ ale cos mi fennec nie działa czy on posiada akceleracje 3D? ;]

BO fennec to ma w wymaganiach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbih
    Napisano (edytowane)

fennec jest jeszcze w fazie pre alpha .. lepiej spróbuj skyfire 2 beta ;)

z telefonu wejdź na http://get.skyfire.com/

Edytowane przez zbih

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a ja polecam VanillaEclair

na chwile obecna nie dziala tylko A2DP (niedlugo bedzie fix), jest PL jezyk, galeria 3D, livewallpapers, szybki, stabilny (0FC u mnie), no i najwazniejsze bateria trzyma rewelacyjnie :)

Rom bardzo fajny, jedyny "problem" to brak obsługi ogg :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laufe

Słyszałem że już złamano zabezpieczenia z oficjalnego romu dla hero i niby da się zrootowac tego roma po update dla hero. nie wiem czy to prawda bo jeszcze update nie wyszło a tu już wiadomo że idzie zrootowac ten rom? ale znajomi mi powiedział i chciałem sie upewnić czy tak jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moim telefonie Legendary 1.3.5 nie chodzil za dobrze. Co najmniej raz dziennie restart Sense UI, wywalalo pogode, reset widgeta z kontaktami, co jakis czas FC itd. Ogolnie rzecz biorac nie bylem zadowolony, ale widze, ze wiele osob sobie chwali, wiec nie mowie, ze u kazdego bedzie sie syal jak u mnie. Od wczoraj posiadam BeHero+ v1.,2 i jestem bardzo z niego zadowolony. Do tej pory doslownie nic sie nie wysypalo, zawiesilo, zrestartowalo. Wszystko smiga jak na fabrycznym 1.5. Jest on duuzo szybszy od Legendary i bardzo stabilny...przynajmniej na moim fonie. Zostaje z nim na dluzej, dopoki nie wyjdzie cos nowego ciekawego, albo oficjal 2.1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja polecam BeHero+. Po przesiadce z Legendary po dluzszym użytkowaniu jest git.

Edytowane przez berias11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Jak w temacie. Jeśli zły dział to przepraszam, ale w dziale romy&modyfikacjie widziałem, że same opisy i konkrety bez tematów pytających więc pomyślałem że ten dział będzie bardziej odpowiedni.

Mam w tej chwili na swoim era g2 stock'owy rom htc hero 2.1 i roota zrobionego metodą one click.

Szukam romu na androidzie 2.1 lub lepiej 2.2, w sumie im czystszy tym lepiej. Bez SenseUI bez jakichś dodatkowych programów bo wszystko czego potrzebuje mam kupione w markecie więc sobie pościągam, a im mniej bajerów których nie używam tym lepiej. Jedyne czego w nim potrzebuję to apps2sd (w sumie to główny powód szukania nowego romu bo z tego co wiem to na stockowym tego postawić nie mogę)

Stabilny, szybki, czysty. Kamera, wifi, bluetooth i cała reszta działająca.

Co możecie z własnego doświadczenia polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CyanogenMod 6.1 RC dla GSM Hero? Czystszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

podepne sie pod temat, niedawno zrootowałem swoje g2 i tez zastanawiam sie nad jakims nowym romem, powiedzcie czy moge wgrac rom przez Rom manager i czy musze zmieniac radio ?

Przed rootem mialem problem z recovery (wogule nie dzialało) teraz mam clockword z Rom managera.

Radio to 6.35.15.11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Możescie polecić jakiś ROM na froyo 2.2 z sensem ?

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi