Skocz do zawartości
laufe

Najlepszy Rom dla Hero - wybór, rekomendacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zainstalowałem ten rom [ROM][2.3.5] Zero Hero Sense 3.5 RC 2.5 [Mar. 2, 2012] - xda-developers i po włączeniu telefonu zatrzymuje mi sie na napisie HERO i dalej sie nie załącza. Co z tym zrobic ?

Jak się ten ROM sprawuje? Wszystko działa (na stronie piszą o kilku wadach)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zainstalowałem go do końca, bo znalazłem inny i tego sobie odpusciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie zainstalowałem go do końca, bo znalazłem inny i tego sobie odpusciłem :)

Szkoda, bo szukam jakiegoś w miare nowego romu, ale nie robiącego z Hero żółwia. :)

Nie mogę sobie pozwolić na eksperymenty, bo telefon muszę mieć cały czas sprawny - jedynie z krótką przerwą na jakąś konkretną instalację. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam heroine++ a do tego nemus lancher. Heroine samo w sobie jest szybkie(bo na androidzie 2.1) i jest przerobione że aplikacje mogą się instalować na sd. nemus lancher wybieram bo ma jak dla mnie wystarczająco opcji konfiguracji i nie zabiera dużo ramu. tylko raz mi sie telefon tak wysypal ze musiałem go wgrywać od nowa bo poznikały mi aplikacje. Tylko to było z mojej winy bo wyciągnąłem baterie podczas włączania. Poza tym nic mu się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema. jestem tu nowy. szukam konkretnego softu, romu czy jak to tam się nazywa, który jest zrobiony konkretnie dobrze, wszystko działa i jesteście zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi