Skocz do zawartości
cherbi

Redmi 5 plus jakosc dzwieku?

Rekomendowane odpowiedzi

cherbi

Witam

Pytanie jak jest z jakoscia dzwieku i glosnoscia jaka jest roznica miedzy redmi 5 a 5 plus ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż mam następujący problem nie mam wgle dźwięku z głośnika nie słyszę dzwonka ani dźwięku powiadomień ani dźwięku budzika , po podłączeniu słuchawek wszystko działa na słuchawkach ,wpierw myślałem że to błąd MIUI ale po aktualizacji do Androida Oreo naprawi się niestety nie , wgrałem MIUI 10 niestety znów nie mam dźwięku, nwm co się dzieje z telefonem chociaż wiem że głośnik jest w 100 % bo przechodzi testy diagnostyczne

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SamuelUngert  MIUI 10, a więc zapewne używasz Xiaomi.eu. Próbowałeś resetu do ustawień fabrycznych bez przywracania danych z kopii zapasowej? Ewentualnie przywróć kopię partycji systemowej w TWRP, o ile zrobiłeś zawczasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawlo

Witam. Jestem nowym użytkownikiem xiaomi redmi 5 plus i mam z nim zagwozdke ponieważ gdy naciskam przycisk vol+ lub vol- to zmienia się ciągle głośność mediów mimo że nie mam żadnej aplikacji uruchomionej i jestem na ekranie głównym. Ktoś coś poradzi ?

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem użytkownikiem MIUI 10 drugi dzień na Xiaomi Redmi 5 plus. Jak dla mnie wszystko jest ok i na plus oprócz jednego. Chodzi o poziom głośności. Cały czas jest ustawienie głosu multimediów, czy z nich korzystam czy nie. Jeśli nie oglądam filmów i nie słucham muzyki to w pierwszej kolejności powinien być regulowany dźwięk odbioru połączeń. Teraz jest to trochę uporczywe bo trzeba klikać kilka razy żeby je przyciszyć. Jeśli ma ktoś inaczej to niech powie jak to ustawić. Mam nadzieję że przy następnej aktualizacji się to poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi