Skocz do zawartości
TediPower

Fortnite

Rekomendowane odpowiedzi

fortnite.jpg

Cytat

Fortnite – komputerowa gra survivalowa rozwijana przez studio People Can Fly oraz Epic Games, wydana w formie wczesnego dostępu 25 lipca 2017. Gra zawiera tryb współpracy i battle royale. (...) Rozgrywka w trybie kooperacji opiera się na badaniach, gromadzeniu zasobów, budowaniu ufortyfikowanych budynków i walce z falami postępujących potworów (zombie). Gracze mogą współpracować ze sobą w celu zbierania przedmiotów, potrzebnych do budowy fortu, który później służy do obrony przed atakującymi zombie (w grze nazywanymi „pustakami”). Teren i mapa w grze są generowane losowo, a gracze otrzymują różnego typu bronie palne, jak na przykład strzelba czy karabin snajperski, a także białe, jak na przykład szabla czy katana.

Źródło

Link do pobrania gry: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/mobile/android/sign-up?lang=pl

Witam dzieciach chciał zagrać na telefonie. Jako że posiadam galaxy s7e na co dzień przyklejonego do szyby jako nawigacja.

GRA Fortnite się nie uruchamia po kliknięciu w ikonkę pojawia się logo Epic games i natychmiast po tym:

Aplikacja Instalator Fortnite zatrzymuje się. X zamknij aplikację Na innych telefonach uruchamia się dalej do momentu ekranu z niezgodnością urządzenia.

(Coś podobnego miałem na innych aplikacjach ale już nie pamiętam jakich)

Galaxy s7 edge

CivZ G935F-G930F Multi CSC

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/development/civz-g935f-multi-csc-rom-t3616815

Magisk Menager, Twrp, GravityBox, Xposed, Lucky Patcher, i kilka programów do nawigacji.

Edytowane przez Gwozdek
    Dopasowałem temat do działu Gry i aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fortnite dostępne narazie tylko na wyłączność na Note9

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to dziwne bo nadal nie działa na galaxy s7 edge tylko wspomniane logo i sie zawiesza wywala.

A na Oneplus3 i LeEco Le Pro 3 normalnie się instaluje gra ? a nie ma ich na liście

https://youtu.be/-AUljXGjiwM

Cytat

Wersja beta na Androida będzie początkowo działać na następujących urządzeniach:

Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge, S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4 Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL, Asus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, V Essential: PH-1 Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10 LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+ Nokia: 8 OnePlus: 5 / 5T, 6 Razer: Phone Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2 ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TediPower A ściągnij apke fortnite z apkmirror i zobacz czy pójdzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Jak wylaczyc wibrację w tej grze? Baterie mocno pożera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Na Note 8 ściągnięty w dniu premiery Note 9 z Galaxy apps. Jedyny problem jaki był, to problem z pobraniem danych w apce, ale to chyba wina Orange..

Wibracje można wyłączyć w ustawieniach.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TediPower gra działa dobrze na S7 Edge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nadal nie działa. Jak i kilka innych programów. 3razy wygrywałem nowy soft oryginalny bez roota i wszystkie formaty. I nie pomagało coś podobnego miałem kiedy na telefonie Cubot że się niektóre programy nie uruchamiamy albo wieszały zamykał w porównaniu do innego telefonu a podobnych parametrach.
    Galaxy s7 Edge używam tylko jako nawigacja ale chciałem by dzieciak sobie pograł ma grę na PS4 Pro i PC ale jak to dzieci 13l chce jeszcze na telefonie bo koledzy grają (może tylko telefon maja i dlatego grają). I chciały z nimi bo na jego LeEco każą my czekać gra się pobrał zainstalował ale grać nie może.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Tutaj :)13ad402de15c88e42c9a292f7af02426.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi