Skocz do zawartości
TediPower

Fortnite

Rekomendowane odpowiedzi

enesas

@elmak
    Tak, instalujesz, grasz 3 gry i skina masz... Sorry, ale nie wiem jakim trzeba być burakiem żeby takie coś robić...
    Na miejscu ochrony gdybym zobaczył takiego dzieciaka co sobie skiny odbiera (jakby nie patrzeć, nieuczciwie) to bym go wyrzucił ze sklepu...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Foto nie moje z jakiejś strony. 570c86248a828876047dbc34f2c145dd.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz fortnite jest dostępne bez zapisywania się na stronie producenta w zasadzie dla każdego a na pewno dla urządzeń na liście obsługiwanych, pobrałem apke instalatora, ta właściwą apke gry, po ściągnięciu danych instalator można wywalić czy jest on potrzebny np do aktualizacji gry? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest potrzebny do aktualizacji gry nie wywalaj go

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy wywaliłem go zanim tu zadałem pytanie bo ma dostęp do podejrzanych uprawnien. Apke nową gry zawsze można pobrać z innego źródła,zanim udostępnili szerszy dostęp do gry to poprzednie wersje mi nie działały a nie chciałem zapisywać się na stronie fortnite, zresztą może dlatego że moja XZ2 dopiero co wyskoczyła na listę kompatybilnych. Najwyżej ponownie zainstaluje instalatora 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gendi

Witam.

Jest możliwość podłączenia myszki i klawiatury pod telefon i grać w Fortnite Mobile tak jak to miało miejsce w PUBG?

Mój telefon to Huawei P20 PRO.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy ktoś się orientuje kiedy Fortnite będzie dostępny na słabszych urządzeniach? Trochę to chore według mnie mam Xiaomi Mi A2 z Adreno 512 a według Epic gamę mininlmum to Adreno 530. Na Adreno 512 pubg i rr3 działają na ultra 60fps więc w czym problem?

Urządzenie na pewno nie jest za słabe wystarczy obejrzeć filmiki gdzie zmienili plik i odpalili na Mi A2 i działa praktycznie na maksymalnych ustawieniach.

Takim zachowaniem Epic gamę traci dziennie masę kasy. Bo dużo ludzi ze  średniakami by grało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie na galaxy S7 to ledwie działa mam jeszcze S9 plus i na nim działa elegancko szkoda że nie na epickiej ale wysoka też wystarcza choć kiedyś była epicka dostępna w opcjach teraz jest tylko wysoka a epicka zablokowana

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra ale Galaxy S7 ma stary układ graficzny. A adreno 512 takie całkiem słabe nie jest. Skoro działa na iPhone 6 z 2014 roku to żenada dla mnie. Nie wiedziałem że grafika jak z bajki animowanej ma takie wymagania. Skoro pubg oferuje grafikę realistyczna

Edytowane przez velsuffer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zadziała na Galaxy s9 plus ale w Dex?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi