Skocz do zawartości
ares72

Problemy z Marketem w S73

Rekomendowane odpowiedzi

A działa tb poprawnie karta SD? Ja miałem podobnie tylko że że kartą. Jakiegokolwiek pliku bym nie przerzucił po restarcie wszystko znikało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta zewnętrzna jest sprawna, na niej zapisywałem np. romy i z niej ładowałem na tablet. Romy startowały i by było wszystko ok, ale jest problem z zapisywaniem na wewnętrzną pamięć. Mogę korzystać z tabletu jako przeglądarka internetu i z aplikacji jakie kiedyś ściągnięte. Teraz jednak mogę ściągać aplikacje, ale po restarcie tracę je, natomiast te stare wcześniej zainstalowane aplikacje teraz też nie można skasować.

Zastanawiam się czy karta wewnętrzna nie padła, ale w takim razie dlaczego romy się instalują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te karty wewnętrzne w naszych tabach są dosyć kiepskiej jakości i może to być problematyczne - ja też miałem ten problem. Nie wiem od czego to zależy że raz zaskoczy raz nie. Ja tą wewnętrzną kartę po incydencie po prostu wymieniłem na Kingstona i ta jeszcze ani razu mi się nie sypła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy możecie mi powiedzieć jak taką kartę wymienić, to jest jak ją sformatować i co trzeba na nią wgrać tak krok po kroku. Tablet trój przyciskowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana karty wiążę się z rozbieraniem urządzenia, co masz przyklejone w dziale głównym, natomiast możesz też zrobić format z poziomu komputera,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi