Skocz do zawartości
Martin Martin Martin

SAMSUNG S3- Nie moge wgrać softu 4 plikowego.

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo

@melis

Ten rom co podałem 1 plikowy to był rom ratunkowy po ucegleniu s3 i dzieki niemu zawsze udawało mi sie odzyskac działania s3.

Tylko że u kolegi nie wiadomo co wczesniej bylo wgrywane i jakie kombinacje były robione. Jak sam wiesz niektórzy kombinują z kernelami, bootloaderami itd i potem jest bajzel na kólkach.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje wszystkim za pomoc bede z nia działał w weekend  pozdrawiam ;)

dodana zawartość

@jeronimo Witam ale jak rozpakowałem ten plik pokazało mi sie 4 inne pliki wraz z tym co napisales 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo
Godzinę temu, Martin Martin Martin napisał:

@jeronimo Witam ale jak rozpakowałem ten plik pokazało mi sie 4 inne pliki wraz z tym co napisales 

Zapewne masz takie pliki 

Schowek02.jpg

Poniewaz Ty chyba sciagnałeś soft PLS - czyli dla plusa.??

Te 4 pliki to beda oki. Jest to plik BL, AP, CP, CSC  i wrzucasz je w odpowiednie okienka.

BL-w okienko bootloader , AP-w okienko PDA, CP w okienko modem, CSC w okienko csc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jeronimo Witam no i dalej lipa probowalem wszystkimi odinami wraz z tym plikiem z plusa co podałes mi wyzej :( to foto z Alex aha jeszcze jedno czy przy sciaganiu w SamFirm mam miec wszystko tak. CP tak wogole to niema w odinie tylko Phone;)

gggg.png

wwww.png

Edytowane przez Martin Martin Martin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi