Skocz do zawartości
Andrzej Solowiej

Gwarancja - wątek ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sie zastanawiam, czy poswiecic gwarancje dla custom romow, coraz bardziej mnie kusi ;)

W A3 2016 wytrzymalem na gwarancji rok, pozniej juz wlasciwie co tydzien testowalem nowy rom, znalem ten telefon na wylot.

Patrzac na XDA to dla P2 jest w czym wybierac.

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W P2 tak jak pisałem już wcześnie nie warto rezygnować z gwarancji kosztem custom rómów. Nie wnoszą one aż takiej wartości jaką potem trzeba płacić za ewentualne naprawy. A mam już kilka pacjentów z uszkodzonymi aparatami , plamami na wyświetlaczach.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Nie spotkałem nigdzie oficjalnej informacji aby Lenovo anulowało gwarancję za odblokowanie BL'ra(nie chodzi mi o modele Moto).

8 minut temu, Hardkorowy Marcin napisał:

mam już kilka pacjentów z uszkodzonymi aparatami, plamami na wyświetlaczach

Sugerujesz, że to wina Custom Romów/Kerneli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy na kogo trafisz na serwisie ale zdarzyły mi się telefony które prosto od nich trafiały do mnie - gwarancje nie uznane , dziwne wytłumaczenia etc. 

Nie , nie sugeruje , nie wiem nawet skąd takie domysły. Po prostu gwarancja w przypadku tego modelu jest większym skarbem niż gwarancja w Samsungu S8. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zależy na kogo trafisz na serwisie ale zdarzyły mi się telefony które prosto od nich trafiały do mnie - gwarancje nie uznane , dziwne wytłumaczenia etc. 

Nie , nie sugeruje , nie wiem nawet skąd takie domysły. Po prostu gwarancja w przypadku tego modelu jest większym skarbem niż gwarancja w Samsungu S8. 
    Czy ktoś ostatnio oddawał p2 na gwarancję? Ciekaw jestem jak to wygląda w przypadku niemożności naprawy. P2 nie ma już na rynku, proponują coś innego?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi