Skocz do zawartości
viara

s9+ black - zdarta ramka telefonu - czym pomalować

Rekomendowane odpowiedzi

viara

ja miesiąc mam s9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze ja od 14 maja używam i nic... Żadnych kropeczek nic... No małe micro ryski na wyświetlaczu i kilka micro rysek na plecach jak parę dni biegałem znim bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

Od przedsprzedaży, czyli chyba marzec, oklejony przód i tył folią, zero problemów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

s8+ od przedsprzedaży - obdarta chyba cała ramka, s9+ od 4 miesięcy - odpryski na bokach i tuz przy ładowaniu. O.bejrzałem znajomego s9 blue - ma mniejwięcej tyle czasu co ja s9+ i u niego odpryski razą po oczach - na czarnym trzeba się przyglądać by zobaczyć

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

S9+ od pierwszego dnia w sprzedaży w Polsce - zero otarć, pęcherzyków, rys, mikrorys, itp. , wyglad jak nowy - etui Led View Cover, bez żadnych foli, szkieł, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam s9 plus od miesiąca wersje niebieską z Orange, na przodzie zalożyłem silikon a na tył skórkę dbrand. Od początku noszę telefon w silikonie przezroczystym. Na górnej części ramki mam już starsznie odpryśniętą farbę takie małe kropki wszególności na rogach. Jestem mega wkurzony bo telefon ma dopiero miesiąc. Czy może to być wina taniego kejsu ? Czy może ten konkretny model. W porównaniu do s7 ramka jest o wiele słabszej jakości :/

Ktoś? Coś? Pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Osobiście bym reklamował taki felerny egzemplarz.
    Ja teraz zdjąłem po raz kolejny swój Led Cover i oglądałem pod szkłem powiększającym - jedynie kurz widać, a przecież ten Led Cover jest bardzo sztywny, a mimo to dość często go ściągam i nic się nie wyciera ani nie odpryskuje.

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam od przedsprzedaży, z przodu folia z saturna, z tyłu folia dbrand. Ramki jak po wyjęciu z pudełka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki za odpowiedź, wogóle są szanse na rozpatrzenie reklamacji pozytywnie? Nie wiem jaka jest dokładnie polityka operatora teraz w sprawie gwarancji wogóle :) plus mam założone folię silikonową na przód i dbrand na tył i chyba przed oddaniem należałoby to zdjąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na żadne otarcia ramki,odpryski, czy inne widoczne mankamenty nie masz gwarancji - czy nosisz w etui, worku kauczukowym, czy w kieszeni golasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi