Skocz do zawartości
viara

s9+ black - zdarta ramka telefonu - czym pomalować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja mam niebieski kupiony 4 dni temu juz sie pojawiaja opryskiwacz a zaraz po wyjeciu z pudelka zostal oklejony foliami. Zastanawiam sie czy slac na gwarancje czy kombinowac cos innego

Wysłane z mojego Samsunga galaxy s9+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    viara

@Misiekr1988 nie wiem właśnie czy to podlega gwarancji bo zdania są podzielone 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale troche zart telefon kupiony cholera doslownie 4 dni temu oklejony dbam o telefony strasznie poza tym wydaje na telefon nie maly haks i co z ramki schodzi lakier. A udalo sie komus to zakryc ewentualnie moze jakos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem o co płacz - i tak telefon zazwyczaj  w etui siedzi - i na ramke nie patrze, zresztą nie przejmuje się takimi słabostkami, zdarta czy nie , mam to w tyłku - i tak za rok wymienie na nowszy model i to nie koniecznie od samsunga, bo? bo s9 note  jest poprostu nie ten kierunek juz, nie widzę nic w nim sensownego, jest brzydki klocek, więc nie widzę by cos zaskakującego się w tej firmie za rok ukazało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem pojawia sie kiedy ktos jest pop...... Jak ja i zmienia telefon co max 2 miesiace heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, Misiekr1988 napisał:

Problem pojawia sie kiedy ktos jest pop...... Jak ja i zmienia telefon co max 2 miesiace heh

tak i dlatego dla Ciebie brakuje juz modeli na rynku, w czym ty chłopie przebierasz? jest pare smartfonów wartych uwagi, co dwa miesiące powiadasz? hmm nie widze sensu w takim czasie zmieniac - auto tak ale smartfon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Misiekr1988

też mam podobny problem ramka po 2 miech użytkowania wygląda bardzo źle (też mam wersję niebieską). Przy okazji targów IFA podszedłem do mobilnego stanowiska Samsunga i pokazałem telefon i opowiedzialem co i jak i gość powiedział że nie ma sensu reklamować ? bo odrzucą. Ramka wygląda jeszcze gorzej jak tak dalej pójdzie to cała farba zejdzie w ciągu paru miesięcy i jestem mega niezadowolony tym, chciałbym kupić sobie taki case w stylu bumper jak są dla iphona ale nie mogę go nigdzie znaleźć na s9+. 

Wie ktoś może gdzie mogę taki zakupić w miarę dobrego producenta na samą ramkę w oku telefonu?

Generalnie wydaje mi się, że to jest mankament niebieskich modeli bo inni wogóle nie narzekają na ten problem, planowałem mieć ten telfon conjamniej  2-lata dlatego tak zależy mi na jego dobrym stanie jak najdłużej by po prostu jak najdłużej cieszył oko.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mówiłem .... żaden smartfon Samsunga juz nie będzie taki jak S7 ... S7 i s7 edge dla samsunga to tak jak mercedes "beczka" dla Mercedesa. Mam telefon 3 lata bateria potrafi trzymac 2 dni w trybie zwyklego użytkowania, jest piekielnie szybki, zdjecia nadal nie do odróżnienia od s8 czy s9 na "pierwszy rzut oka", czytnik z przodu ....ogolnie podoba mi sie s9 ale serce i rozum mowi NIE dla zmiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sigma1616 masz rację. Gdyby nie dobra oferta w Orange na s9plus pewnie dalej bym siedział na moim s7 ??

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

@maciek132

To co Ty robisz z telefonem, że farba odpryskuje...?

TT | S9+

Edytowane przez spec-naz1
    Dodano opcję wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi