Skocz do zawartości
Dariusz Babraj

Android Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem w wyszukiwarce, ale lipa.

Zatem mam pytanie-problem, na Samsungu S8 zainstalowałem Android auto ale przy uruchamianiu aplikacji wyswietla błąd sklepu play, natomiast na tablecie sony z3 jest wszystko ok.

Może ktoś, coś? 

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Dariusz Babraj

Jak błąd? 

Daj zrzut. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno w android auto można otrzymywać wiadomości z fb messenger. U mnie niestety one nie przychodzą gdy mam włączoną apkę android auto. Jak to trzeba skonfigurować? Telefon Xiaomi MI6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Melex

Witam

Od momentu pojawienia się asystenta Google nie mogę "wpisywać" głosowo miasta jak i nazwy ulic. Kiedyś klikałem ikonę mikrofonu i mówiłem miasto i ulicę na którą chce pojechać. Niestety pojawienie się asystenta uniemożliwiło mi wykonanie tej czynności. Gdy nacisnę tą ikonę jest komunikat: Gdy będzie to bezpieczne kliknij powiadomienie, następnie możesz korzystać z asystenta Google podczas korzystania z samochodu. W Android Auto wyłączyłem asystenta Google ale nie pomogło. Czy jest jakaś możliwość usunięcia asystenta Google, bądź wyłączenia go permanentnie? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Melex czy udało się rozwiązać problem? Miałem podobną sytuację że w aplikacji Android Auto na telefonie nie działało głosowe wyszukiwanie. U mnie pomogło wyłączenie i ponowne włączenie telefonu.

Wysłane z mojego Homtom S8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Melex

Dam znać jutro czy pomogło.

Niestety dalej ten sam komunikat.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Problem rozwiązany. Musiałem włączyć Asystenta Google. Uruchomiłem Android Auto następnie Ustawienia-Asystent Google-Asystent-Telefon i włączenie asystenta. Po tym zabiegu mogę znowu korzystać z wybierania trasy głosowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam taki problem od kilku wersji android auto bardzo wolno przełącza mi okna pomiędzy telefonem a innymi oknami, w wersji 3,5 działało to normalnie w każdej nowszej muszę odczekać dobre 7,10 sekund . Telefon mam huawei matę 10 lite. Jakieś pomysły co to może być ?? Będę wdzięczny za sugestie i porady. Pozdrawiam

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki problem, że aplikacja nie jest zgodna ze wszystkimi moimi urządzeniami. M. in. S7, S9, Xperia Z1, Galaxy Note 3. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam 

Nie mogę zainstalować android auto w tel. samsung galaxy A6 2016 android wersja 8.0.0 , w trakcie instalacji wyskakuje komunikat " aplikacja nie została zainstalowana "

Czy ktoś zna  rozwiązanie ? Proszę o pomoc .

Dziękuję 

Mariusz

Edytowane przez piwosz31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@piwosz31 skąd pobierasz aplikację? Spróbuj pobrać i zainstalować starszą wersję. Zamiast 4.3.5918 spróbuj 3.9.5850 ( cały czas mamy na myśli wersję arn64-v8a? ). Może to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi