Skocz do zawartości
Dariusz Babraj

Android Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Apka że strony apkmiror. Ściągnąłem starsza wersję i efekt ten sam.

Screenshot_20190524-003300_Package installer.jpg

Screenshot_20190524-003233_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@piwosz31 może spróbuj zainstalować wersję 32 bitową.

12130a87c45f14cec436721bd5897923.jpg

Ewentualnie zainstaluj alternatywny sklep i spróbuj przez niego zainstalować aplikację.
    Może być sklep APKPure.

e0ea88d0e9edd0bbc1b5c50f0f4d3e8f.jpg

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję,  działa, Jesteś Wielki 

Masz u mnie dobre piwo 😎.

Temat zamknięty. 

Pozdrawiam

Mariusz

dodana zawartość

UPS,

Zainstalowałem wersję , która Poleciles

Działa 

Screenshot_20190524-102145_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B4Q
    Napisano (edytowane)

Cześć. Na samym wstępie proszę o przeniesienie tematu we właściwe miejsce jeśli to takim nie jest. Nie wiedziałem gdzie zacząć. Chodzi o aplikację Android Auto i łączenie się z samochodem. Na początku miałem sporo problemów z samym zainstalowaniem, ale całe szczęście po walce udało się zwyciężyć. Wszystko się łączy, działa, nawiguje i śpiewa. Tylko właśnie, tego wszystkiego aż za dużo. Chodzi mi konkretnie o to, że nie chciałbym aby Messengery/WhatsAppy/Signale działały mi w Android Auto. Co prawda wiadomości są ukryte, ale wyświetlają się powiadomienia na ekranie z nazwami i zdjęciami osoby, do tego przez to nie słyszę wszystkich powiadomień i "mniej je widzę" na telefonie. Jest na to jakiś skuteczny sposób? Szukałem już w wielu miejscach. W ustawieniach tych aplikacji, samym AA, powiadomieniach itp. i jak na razie nie umiem sobie z tym poradzić. Będę wdzięczny za pomoc.

I jeszcze jedno. Jest opcja podzielenia dźwięków? Tak, aby dźwięków z kilku aplikacji nie odtwarzało mi przez samochód a bezpośrednio telefon?

Edytowane przez B4Q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maryś

Witam,

Sony Xperia XZ Orange Android 8.0.0

Android Auto 4.4.592343-release

Po podłączeniu przez USB w samochodzie na ekranie radia wszystko działa.

Po powtórnym połączeniu usługa jest niedostępna.

Na ekranie komórki jest komunikat, że 

Usługa Google Play działa w tle (2 usługi, jakie? nie wiem)

Na chwilę obecną można temu zaradzić poprzez akcję na telefonie:

Ustawienia > Usługi Google Play > Pamięć wewnętrzna > Zarządzaj miejscem > Wyczyść wszystkie dane

Po ponownym podłączeniu komórki w aucie przez USB, trzeba na nowo przejść przez w komórce przez

uruchomienie Android Auto. Trochę to uciążliwe.

Dlaczego wyskakuje błąd połączenia z Android Auto i Usługi Google Play działają w tle ?

Jak temu zaradzić ?

Pozdrawiam: Marian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Panie i Panowie,

Zainstalowałem najnowszą wersję Android Auto z Apk Mirror. Niestety, mimo wielokrotnego czyszczenia danych, pamięci, wymuszania zamykania aplikacji, odistalowywania i instalowania ponownego, nie pojawia mi się w ustawieniach opcja wypróbowania nowego wyglądu Android Auto. Brak.

Dodam, że:

- mam Galaxy S10 XEO z najnowszymi poprawkami;

- uruchomiłem dzisiaj Android Auto z nowym wyglądem na 4 urządzeniach: P30 Pro, Note 8, Galaxy S8 i Galaxy S10. Wszędzie po instalacji i wykasowaniu danych aplikacji, pamięci oraz wymuszeniu zatrzymania, w ustawieniach Android Auto pojawia się pole wyboru nowego wyglądu.

Oczywiście wszystkim instalowałem najnowszą dostępną wersję z 30 lipca (4.5 xxx), sobie też (ściągałem z Apk Mirror a potem dobreprogramy). Nie jest to wina wersji. Instalowałem na nowo chyba z 8 razy, wgrałem też celowo wersję 4.4, wyczyściłem, odinstalowałem, zainstalowałem znowu 4.5, przed pierwszym uruchomieniem również czyściłem dane etc. Nic nie pomaga, zupełnie.

Czemu u innych (w tym na S10 znajomego!) działa nowa wersja a u mnie ciągle stara? Co jeszcze trzeba wyczyścić?? Zgłupiałem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Zapewne musisz czekać na swoją kolejkę na serwerach Google .

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monroe

Nie sądzę, aby to od tego zależało. Tak jak pisałem 4 na 5 osób (czyli oprócz mnie) od razu mają możliwość korzystania z najnowszej wersji (pojawia się im taka opcja w ustawieniach, u mnie jej brak).

Obstawiam, że to wina ustawień telefonu lub jakiejś aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Proszę o pomoc :)

Po po aktualizacji Android auto, a właściwie już po wcześniejszych aktualizacjach, chodź po tej ostatniej zmieniającej bardzo dużo też nadal nie działa mi wybieranie głosowe :(

Po po kliknięciu mikrofonu przycisku na kierownicy albo powiedzeniu OK Google następuje komunikat głosowy: "gdy będzie to bezpieczne kliknij powiadomienie, wtedy będziesz mógł korzystać z asystenta Google podczas prowadzenia samochodu". 

Ale powiadomienia żadnego nie ma! :(:(:(

Próbowalem wszystkiego co tu pisaliście, ale nic... 😕

dodana zawartość

I lipa :(

Na telefonie też nie ma żadnego powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś wie czemu AA nie widzi wszystkich aplikacji w telefonie? Np. YouTube, Spotify .... Jedyne co widzi to muzyka Play. I mam tak na 3 telefonach. Nie ma znaczenia czy nowa wersja AA czy starsza, auto to Clio 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi