Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
JakubZ.

Google nexus 4 się szybko rozładowywuje i sam się wyłącza.

Rekomendowane odpowiedzi

JakubZ.

Mój brat ma z N4 dziwny problem - padła mu bateria. Ale trochę inaczej, niż zwykle (braki zasięgu, spadki poziomu, wariowanie wskaźnika itd.) po prostu w końcu telefon się wyłącza i nie chce wstać. Pod ładowarką długo też zero reakcji.

Najgorsze jest to, że wsadziłem do niego dwie nowe baterie z dobrego źródła (mediapart) i po paru dniach działania zrobiło się z nimi to samo.

Teraz pytanie:

Czy można jakoś przywrócić do życia te rozładowane baterie? Ktoś gdzieś kiedyś pisał, że można je bezpośrednio do ładowarki na kabel podpiąć, ale nie pamiętam jak.

No chyba, że baterie dostałem padnięte. Ale kupiłem też z tym samym zamówieniem do N4 kobity z tej samej partii i u niej wszystko działa dobrze - na tym samym systemie co u brata. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

Nie nie, źle napisałem - właśnie nie ma takich objawów jak braki zasięgu i wahanie poziomów. Po prostu się wyłącza i du*a.

Dobra, spróbujemy tak:

https://forum.xda-developers.com/nexus-4/general/how-to-bring-nexus-4-battery-dead-t2975391

Edytowane przez JakubZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    Kupiłem ostatnio "nowego" nexusa 4 który okazał się odnowiony. Już na drugi dzień używania zaczęły się problemy, a mianowicie, podpiąłem w czwartek telefon do ładowania na noc aby się naładował, z rana w piątek telefon niedaje znaków życia, nieda się go włączyć ani zresetować ani nic, w końcu udało mi się go włączyć podpinająv i wpinając ładowarke, dzisiaj stało się to samo, dodam, że telefon grzeje się w okolicach aparatu i szybko się rozładowuje(ale to chyba normalne w nexusach?) Zmiana romów wcale niepomaga.
    Wie ktoś jak można rozwiązać ten problem ?
    Czy zrobić pełny unroot, wgrać stocka , zrobić oem lock i oddać na "gwarancje"(w której sprzedawca nienaprawia tylko wysyla inny egzemplarz albo pieniążki zwraca)

Informacje o obecnym systemie

recovery - twrp 3.2

rom - cyanogenmod 14.1

Brak słów z tym chamstwem polskich sprzedawców co sprzedają nowe (odnowione) egzemplarze ktore po dniu uzytkowania sie psują....

Dodam, że mimo tego, ze telefon sie wylacza to po włączeniu bateria jest naładowana

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

Poszła albo płyta główna albo bateria. Jeśli chce Ci się inwestować w ten telefon, to kupiłbym nową baterię na eBayu. Ale radziłbym Ci oddać ten telefon do sprzedawcy i kupić używany z polskiej dystrybucji na OLX. Masz większą pewność, że to nie refurb. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi