Skocz do zawartości
Eselter

Google Play Music

Rekomendowane odpowiedzi

L3H0

Karta była już wcześniej dodana, czy dodajesz ja pierwszy raz. Druga sprawa czy są środki jakieś na tej karcie. Mam taką kartę dodana i wszystko działa.

Wysłane z N4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baczek

Tak, karta dodana normalnie do GP. Ale w sumie racja jest na niej mniej środków niż te 16zl. Tylko jak niby google to sprawdził bez dokonywania zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tujek
    Dodawał ktoś swoje mp3 do chmury? Właśnie próbuję dodać dla pliki mp3 trwające po półtorej godziny i od 40 minut cały czas tylko kręci i wyświetla "Przetwarzam pliki muzyczne". Wiecie ile to przetwarzanie może trwać?

Dodałem 50 GB... nie ma problemu, użyłem ich dedykowanego programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko u mnie Google Music nagle stracił możliwość wyszukiwania utworów? Korzystam z dostępu All Access (co prawda z tego miesiąca próbnego, ale All Access to chyba All Access). Do tej pory swobodnie szukałem sobie piosenek i dodawałem do playlisty, teraz po wejściu w Google Music i kliknięciu na lupę wyszukuje mi tylko utwory, które mam na telefonie. I nie mam żadnej możliwości przeszukać ich zasobów, żeby znaleźć inne utwory. Ktoś wie co się nagle stało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbsrz

@up:

Jest przełącznik w ustawieniach jakie ma wyświetlać wyniki.

Edytowane przez pan_żabka
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, aczkolwiek to nie przez ten przycisk. Wcześniej w wysuwanym menu nie miałem nie wiedzieć czemu opcji odkrywaj muzykę, był za to sklep. Nagle coś się stało i działa. Problem zażegnany bez poznania przyczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Muzyka Goggle play działa także offline(i nie trzeba jej pobierać na telefon). Czy Muzyka googlowa zużywa dużo baterii? Jak najlepiej ją ustawić? Jestem subskrybentem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

@up

Tak, mozna sluchac utworow po wczesniejszym ich pobraniu na telefon. Co do baterii, to ostatnio sytuacja sie poprawila i jest juz lepiej, ale kiedys aplikacja potrafila sie czesto wybudzac sama z siebie w nocy.

Wysłane z mojego HTC Desire Z przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Mam problem z Google Play Music. Mianowicie skusiłem się na 30 dniową wersję próbną . I wszystko było by fajnie , gdyby za karty nie zdjęło mi 4 zł. Niby nic, 4 zł. Ale jeżeli usługa jest darmowa ,czemu mam za to płacić ? :suchy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdjęło Ci te 4 zł czy tylko zablokowało w celu weryfikacji karty? (przy dodawaniu nowej karty zawsze jest blokowana pewna kwota na pewien czas, potem jest "zwracana") bo to 2 zupełnie różne sprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi