Skocz do zawartości
Eselter

Google Play Music

Rekomendowane odpowiedzi

Już sobie ustawiłem

Edytowane przez xdziUnia92
    Dziękujemy za pomocą przycisku postaw piwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Czy ktoś wie kiedy lub w jaki sposób mogę uzyskać możliwość czytania tekstów piosenek gdy używam Google Music Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

@@iHusky Co prawda w Muzyka Play nie wiem, ale Musixmatch ma taką funckję nawet gdy odtwarzasz poprzez inne programy, np. Muzyka Play. To się nazywa chyba floating lyrics.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie samej aplikacji - kupiłem sobie ostatnio utwór w MP3, kliknalem żeby się pobrał, lecz widzi go tylko aplikacja muzyka play - czy to oznacza że ten pobrany utwór mogę tylko odtwarzać w tej jednej aplikacji i zapisywana jest w "chmurze", nie u mnie na telefonie?

Sent from my XT1562 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hans80

Pobierać do mp3 możesz przez wersję Muzyki Play na komputerze (przez aplikację na androida chyba faktycznie jest się zamkniętym w jej obrębie). Z tego co pamiętam, to każdy zakupiony utwór można pobrać jedynie dwukrotnie, choć nie dotyczy to chyba pobierania całej muzyki z konta przez Menedżera Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym, aby wszystkie utwory, poza tymi kupionymi i pobranymi przez Google Play zostały ukryte. W innych playerach ma zostać normalnie. Da się tak zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hans80

Nie sądzę żeby była taka możliwość - Muzyka Google prawdopodobnie w standardowy sposób przeczesuje lokalne zasoby i dodaje je automatycznie do biblioteki i użytkownik nie ma nad tym kontroli. Można się pobawić i dodać do folderu plik .nomedia, ale wtedy ta muzyka nie będzie widoczna także dla innych aplikacji multimedialnych, choć w niektórych można to obejść, jeśli mają możliwość ręcznej nawigacji po folderach - tak czy siak, sporo kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, nie wiem czy odpowiedni dział ale jeśli nie to proszę o przeniesienie.
    Mam problem z odtwarzaczem muzyki, słucham audiobooków na telefonie, jednak niektóre foldery choć wrzucone w całości co potwierdza Menadżer Plików wyświetlają tylko pierwszy plik w Muzyka Play. Dodam, że taki problem występuję tylko z niektórymi książkami. Czy ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? 

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny. Proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenosiłam ostatnio pliki Download z pamięci wewnętrznej na kartę pamięci (w tym muzykę) za pomocą interfejsu w telefonie. Po przeniesieniu playlisty w aplikacji Muzyka Google Play zrobiły się puste. Dalej istnieją pod tymi samymi nazwami, ale nie ma w nich ani jednego utworu. Czy jest jakiś sposób, żeby je przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest opcja edytowania playlist które samemu się utworzyło żeby np zmienić kolejność utworów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi