Skocz do zawartości
Eselter

Google Play Music

Rekomendowane odpowiedzi

Reywen

Skopiowałem sobie parę utworów na mój telefon , ale większość ma niewłaściwą okładkę i chciałem ją zmienić, ale nie mam pojęcia jak. Próbowałem już zmieniać ją w Windowsie, następnie kopiować nowy utwór, ale nic to nie daje okładka zostaję taka sama... Wie ktoś może jak zmienić albo najlepiej całkowicie usunąć okładki które wyświetla aplikacja? Nie nie mam zamiaru zmieniać jej na inną! Wszystko dzieje się na Nexusie 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Nie ma takiej możliwości. Każda aplikacja muzyczna która pobiera okładki robi to z własnej bazy

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reywen

To czemu w niektórych utworach nie było okładki, dodałem ją w windowsie i pojawiła się... Tylko jak próbuje zmienić ją na inną to już nie śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skopiowałem sobie parę utworów na mój telefon , ale większość ma niewłaściwą okładkę i chciałem ją zmienić, ale nie mam pojęcia jak. Próbowałem już zmieniać ją w Windowsie, następnie kopiować nowy utwór, ale nic to nie daje okładka zostaję taka sama... Wie ktoś może jak zmienić albo najlepiej całkowicie usunąć okładki które wyświetla aplikacja? Nie nie mam zamiaru zmieniać jej na inną! Wszystko dzieje się na Nexusie 5

Niestety na telefonie z Androiem jest tam, że jak masz 2 piosenki tego samego artysty z innymi okładkami to pokaże je z 1 okładką. Dlatego w opcjach piosenki zmień wykonawcę albumu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Google Music to całkiem ciekawy program muzyczny dający bardzo oryginalny widget wypełniający cały ekran blokady, który niestety ma kilka wad.

Mianowicie nie wyświetla niczego poza sterowaniem audio, więc nie widzimy czasu i innych wyświetlających notyfikacje ikon. Bardzo niewygodne. Nie znalazłem innego darmowego programu do muzyki, którego widget ekranu blokady wypełniał by całe tło okładką bądź posiadał odrobinę wygody w obsłudze muzyki na zablokowanym urządzeniu.

Czy ktoś z Was skutecznie pozbył się widgetu Google Music z ekranu blokady?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drutex

Przytrzymaj dłużej ten widget i wywal do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz ale to jedno z kilku podawanych rozwiązań, które zwyczajnie nie działają.

Dłuższe przytrzymanie zamienia nawigację na pasek postępu utworu.

Dodam też, że nie działa sposób z przeciąganiem widgetu Google Music z listy widgetów na "info" oraz wyłączanie z tego miejsca aplikacji gdyż to całkiem wyłącza odtwarzacz.

Co ciekawe zainstalowałem Powerampa (nowy trop) i mimo iż on może zablokować ten widget to wtedy wyłącza się systemowa usługa "słuchania" muzyki i np. dashclock traci informację o mediach itp.

Wyjątkowo paskudny temat....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qtendo

A gdzie w tym googlowskim tworze equalizer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qrek

Da się jakoś łatwo zrobić playlistę? Tzn czy da się zrobić playlistę z utworami z danego folderu? W poprzednich wersjach tego odtwarzacza robiłem playlisty przez total commandera i działały, a teraz lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi