Skocz do zawartości
Eselter

Google Play Music

Rekomendowane odpowiedzi

ja również się zastanawiam, czy nie anulować tej subskrypcji, nie lubię płacić za coś, co nie do końca działa prawidłowo, ten trójkąt z wykrzyknikiem i komunikat: błąd odtwarzania po prostu mnie zniechęca do tej aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystko działa jak należy. Za mniej, niż 20zł masz dostęp do prawie całej muzyki. Nie żałuję wydanych pieniędzy.

Wysłane z Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że Spotify ma więcej krajowych pozycji. Jest to więc argument aby porzucić Google Music dla tej apki.

Poza tym obydwa systemy odtwarzają muzykę jedynie na swoich autorskich playerach. Przymierzam się do kupna Powerampa z mojej obserwacji wynika, że nie będę mógł odtwarzać muzyki z zasobów Google Music czy Spotify na odtwarzaczu Poweramp, nawet po wykonaniu dodania do biblioteki i pobraniu muzyki na urządzenie, gdyż ta pozostaje zaszyfrowana, ukryta i niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu (około trzech tygodni) pobrałem sobie z Gmaila załączniki z piosenkami. Jeszcze wczoraj późnym wieczorem ich słuchałem, a dzisiaj po prostu zniknęły. Tylko te pobrane, ale tego konkretnego dnia, inną piosenkę pobierałem z załącznika Gmaila innego dnia i jest nadal. Czy ktoś wie, czym to jest spowodowane? Nie ma wielkiego problemu, bo mam te piosenki na mp3, ale jednak nie powinno się tak dziać, że coś mi nagle znika...

Patrzyłem też w pobranych, kiedy "klikam" na te piosenki, to mi mówi, że nie mógł ich znaleźć. Sam ich na pewno nie usuwałem, nikt inny też nie mógł tego zrobić.

Edytowane przez pan_żabka
    Edycja po połączeniu wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MrMM
    Wydaje mi się, że Spotify ma więcej krajowych pozycji. Jest to więc argument aby porzucić Google Music dla tej apki..

W Spotify znikają utwory krajowych wykonawców. Słucham m.in. Kultu, Kazika. I co? Był i już go tam nie ma. Podziękowałem za konto premium, wole już sobie zrobić mp3, przynajmniej wiem, że jeśli mi karta sd nie wybuchnie, to w inny sposób nagle nie stracę dostępu do ulubionej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abba

Ja się zastanawiam ja ta aplikacja obecnie ma się do praw autorskich. Na innym koncie google rejestrowałem się na Google Music przez serwer proxy USA. Z tego co pamiętam w regulaminie był zapis, że google nie ingeruje w prawa autorskie do plików przechowywanych na ich serwerach. Czytał ktoś regulamin jak to jest teraz zwłaszcza, że trzeba podać numer karty kredytowej i swoje dane osobowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

ja bym chyba tak nie ryzykował, bo z prawami autorskimi jest tak, że dany materiał może być słuchany w USA a w Polsce już nie i to niestety jest łamanie prawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abba

Teraz to już nawet nie chodzi o konto zakładane przez proxy w USA, ale nowe konta w Polsce. Nie oszukujmy się, każdy z nas ma mp3 pochodzące z rożnych źródeł i dlatego zastanawiam się jaki stosunek ma teraz google do takich plików ładowanych na ich serwery, które z kolei zarządzane są z naszych kont.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodawał ktoś swoje mp3 do chmury? Właśnie próbuję dodać dla pliki mp3 trwające po półtorej godziny i od 40 minut cały czas tylko kręci i wyświetla "Przetwarzam pliki muzyczne". Wiecie ile to przetwarzanie może trwać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baczek

Mam problem z aktywowanie okresu próbnego all Access (chce to porównać z aktualnie wykorzystywanym deezerem), ale z jakiegoś powodu nie chce zaakceptować mojej karty kredytowej dodanej do GP (prepaid bz wbk). Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi