Skocz do zawartości
alfabet

Xiaomi Mi A2 - działanie na baterii

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

Mam wersję 6/128. Bateria na ten moment 3.5-5h SOT. Cykle wifi lte mocno mieszane. Chyba przy baterii 3000mAh nie należy spodziewać się więcej. 

Mam zawsze wyłączona synchronizację, AccuWeather co godzina, FB lite, Twitter. Transmisja data jest włączona, sieć T, czasami druga karta odpalona przy braku zasięgu T.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to bez szału, miałem htc a9s a tam bateria była 2300 i miałem podobny sot tylko synchro i reszta co potrzebne włączone, na note4x teraz mam 2x większy czas na ekranie i bateria 4000mAh, więc optymalizacja aku leży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podbijam temat. jak z tym mi a2? po updejtach jest lepiej? podobno byly problemy z SOT ktory ledwo oscylowal w granicach 4h. 

jak wasze wrazenia? ile zostaje baterii na koniec dnia? macie wlaczonone BT, lte i wi-fi caly czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj moja bateria po pierwszej dobie posiadania telefonu, - 8 godzin w robocie, a potem bawienie się telefonem. Osiągi jak widać na screenie. Ja jestem całkiem pod wrażeniem, biorąc pod uwagę ile złego się można o tej baterii w sieci naczytać ;) A jak u Was?

Screenshot_20190322-211134.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi