Skocz do zawartości
Taisho

nie mogę zalogować sie do konta google

Rekomendowane odpowiedzi

Taisho

Witam. Po resecie nie moge zalogować sie do konta google, robiłem je na szybko i teraz nie pamietam hasła a nie mogę założyć nowego gdyż nie ma takiej opcji co mogę zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Camulos

zrobić resetowanie hasła do konta przez przeglądarkę www na PCecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho
2 minuty temu, Camulos napisał:

zrobić resetowanie hasła do konta przez przeglądarkę www na PCecie

nic to nie daje już próbowałem. Pytanie pomocnicze brzmi "moja konia" dosownie tak jak napisałem więc masakra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych nie możesz przejść dalszej konfiguracji? Zatrzymuje się na logowaniu do konta google? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho
Teraz, Patryk92 napisał:

Rozumiem, że po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych nie możesz przejść dalszej konfiguracji? Zatrzymuje się na logowaniu do konta google? 

dokładnie tak, a brak hasła. Zalogowanie się do innego i przesłanie kodu weryfikacyjnego na nie nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola ma to do siebie, że losowo po wykonaniu softu lub przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych, wskakuje blokada konta google. Do "naprawy" potrzebne jest zrobienie FRP, które wykonają Ci w serwisie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho

za darmo ? skoro robią to losowo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon jest na gwarancji, to wystarczy, że wyślesz go do autoryzowanego serwisu. Możliwe rowniez, że potrafią zdjąć blokadę w jakimś nieautoryzowanym serwisie, jednak trzeba wiedzieć co się robi, bo można narobić jeszcze większego "bigosu" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho

nie jest ma juz z 4 lata a używała go żona. masakra jest bez telefonu.

dodana zawartość

4 minuty temu, Patryk92 napisał:

Jeśli telefon jest na gwarancji, to wystarczy, że wyślesz go do autoryzowanego serwisu. Możliwe rowniez, że potrafią zdjąć blokadę w jakimś nieautoryzowanym serwisie, jednak trzeba wiedzieć co się robi, bo można narobić jeszcze większego "bigosu" 🙂

jeszcze jedno pytanie, czyli nawet jak sie bedzie znało hasło do konta google tzn sobie przypomni itp to nic nie da zalogowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nic to nie da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi