Skocz do zawartości
Taisho

nie mogę zalogować sie do konta google

Rekomendowane odpowiedzi

Taisho

a gdzie znajde liste serwisow motoroli ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o autoryzowane, to jedyny, który przychodzi mi do głowy, to CTDI w Jankach. Mozliwe, że jeszcze gdzieś jest. Poszukaj na stronie Motoroli 

Gdybyś był zainteresowany napisz do nich zapytanie o wycenę usługi usunięcia blokady google. Sądzę, że w 100 zł spokojnie się zamknie. 

Edytowane przez Patryk92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho
W dniu 24.08.2018 o 22:31, Patryk92 napisał:

Jeśli chodzi o autoryzowane, to jedyny, który przychodzi mi do głowy, to CTDI w Jankach. Mozliwe, że jeszcze gdzieś jest. Poszukaj na stronie Motoroli 

Gdybyś był zainteresowany napisz do nich zapytanie o wycenę usługi usunięcia blokady google. Sądzę, że w 100 zł spokojnie się zamknie. 

Witam. To jest to blokada google czy motoroli ? nierozumie dlaczego google zablokowało? a jak będzie się znało hasło do konta? to co ? google nie może odblokować tego ??? Dlaczego w ogóle trzeba płacić za coś takiego ???

Czyja to jest wina że tak się stało ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to blokada Google. Ogólnie ta blokada pojawia się w telefonach Moto oraz Lenovo. Jest to losowa sprawa. Czasem bywa tak, że fabrycznie nowy telefon już ją ma podczas pierwszego uruchomienia 😁 Płatne ponieważ telefon jest już po gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho
3 minuty temu, Patryk92 napisał:

Jest to blokada Google. Ogólnie ta blokada pojawia się w telefonach Moto oraz Lenovo. Jest to losowa sprawa. Czasem bywa tak, że fabrycznie nowy telefon już ją ma podczas pierwszego uruchomienia 😁 Płatne ponieważ telefon jest już po gwarancji. 

a czy to że wcześniej przed restem fabrycznym miałem problem z przyciskami na ekranie smartfona "kółko i kwadrat" oraz problem aby ktoś mógł się dodzwonić do mnie jest powiązane ze sobą czy to był po prostu taki pech ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzidexx

Blokada pojawia się na ± wszystkich modelach od Android'a 6.

FRP - factory reset protection - zabezpieczenie na wypadek kradzieży, zgubienia itp. aby po resecie(usuwa blokady pin i inne) nikt nie mógł go użytkować.

Serwis może to zrobić płatnie - jesteś po gwarancji.

Poszukaj w Google - bypass frp moto x play.

21 minut temu, Taisho napisał:

google nie może odblokować tego ??? Dlaczego w ogóle trzeba płacić za

Możesz sam odblokować - logując się na dane konto.

Płacisz bo:

Zapomniałeś zapisać dane logowania a było ostrzeżenie przy resecie typu "usunąłeś konto google? Będą potrzebne dane logowania".

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blokada oraz problem z przyciskami nie są ze sobą powiązane. Z doświadczenia wiem, że sam reset do ustawień fabrycznych może rozwiązać problem na krótki czas. Żeby mieć spokój z klawiszami na dłużej, trzeba zainstalować soft. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taisho
2 godziny temu, Patryk92 napisał:

Blokada oraz problem z przyciskami nie są ze sobą powiązane. Z doświadczenia wiem, że sam reset do ustawień fabrycznych może rozwiązać problem na krótki czas. Żeby mieć spokój z klawiszami na dłużej, trzeba zainstalować soft. 

udało mi sie naprawić problem dzięki @dzidexx dziękuje Ci !!!!!;)  na youtubie znalazlem sposob jak ominac blokade konta google ;)  zaktualizowałem soft i działaja przyciski ;)

Edytowane przez Taisho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po twardy resecie telefonu występuje blokada bypass Google, niestety hasło które podałem przy konfiguracji telefonu zapomniałem. Próbowałem zresetować hasło za pomocą narzędzi Google ale to nie działa. Czy jest możliwość ominięcia tej blokady bądź zresetowanie konta Google innym sposobem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi