Skocz do zawartości
dibi

Kurz pod wyświetlaczem po 2 tygodniach...

Rekomendowane odpowiedzi

dibi

Pod wyświetlacz mojej motki dostał się kurz, po zaledwie 2 tygodniach użytkowania.. Zauważyłem że strasznie zbiera się on przy głośniku od rozmów i prawdopodobnie tamtędy doszedł do górnej części wyświetlacza. Czy macie podobny problem? Trochę to niefajne żeby po tak krótkim czasie dostawały się jakieś paprochy pod ekran. Nie bardzo chce mi się teraz rozbierać telefonu, bo nie wiem jak z gwarancją w takim wypadku. W ogóle jak myślicie, wysłanie na gwarancję miałoby sens?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Probowales to jakos przedmuchac delikatnie? (Glosnik)

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibi

Zgromadziło się tam tak dużo kurzu, że musiałem pędzlem czyścić. Próbowałem też przedmuchać trochę żeby pod wyświetlaczem coś się ruszyło, ale nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Od 2 dni mam milestone - juz zamowilem etui - poprzednio mialem e71,miala tez ja moja zona.

Ja od zawsze nosilem telefon w kieszeni,zona z kolei w etui - efekt? : ja nauczylem sie rozbierac e71 i czyscic z kurzu raz na miesiac,zona ani razu nie musiala czyscic swojego telefonu.

Dlatego teraz postanowilem zaraz po zakupie odpowiednio sie ubezpieczyc - koledze tez radze (jak juz uporasz sie z kurzowym problemem) zaopatrzyc sie w etui - na pewno zredukuje popmujacy sie kurz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

Kup kaburę i z bani. Polecam wsuwkę Krussela w rozmiarze XL...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

ja zamowilem oryginalna motoroli dla tego modelu, bo ma na dole dziurki tam gdzie sie znajduje głośnik, i myśle że to pomoże bardzij usłyszeć telefon jak jest w kieszeni we wsuwce. Pewnie krussel tanszy, i wszystke pokrowce krussela jakie mialem były bardziej niz dobre, jednak wole dedykowane akcesoria, a tutaj chyba mowa o uniwersalnym, w rozmiarze xl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grzybu

ja sobie zalozylem cos co nazywa sie RUBBER CASE

generalnie jakosc moze nie idealna ale ochrania wszystkie krawedzie oraz spod

telefon staje sie masywniejszy co mi osobiscie odpowiada

moge go klasc ekranem do dolu i nic go tam nie porysuje

dodatkowo mozna zalozyc folie ochronna a nawet jak bedzie zle docieta czy zalozona to nic nie bedzie widac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wlasnie rzeczony pokrowiec motoroli.

Nosze go odwrotnie od sugerowanego sposobu co oznacza,ze membrana sluchawki wkladam do srodka - a glosnik jest jakby na zewnatrz. - redukuje do minimum mozliwosc dostawana sie kurzu.

Co do gumowego pokrowca - on chroni wlasnie przed otarciami,upadkiem - natomiast kurz bedzie sie dostawal pod ekran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi