Skocz do zawartości
Ksysiek

Czas ładowania A5 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jaki powinien być czas ładowania na szybkim , a jaki na zwykłym. Ładowarka oryginalna. Na zwykłym ładuje mi od 25% ok. 80 min ..Jak to jest u was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie to jest loteria. Raz z wyłączonym szybkim ładowaniem potrafi naładować się od 0 do 100% w jakieś 90 minut, a innym razem może to trwać nawet 2,5 godziny. Jak ładuje się mój egzemplarz na szybkim ładowaniu nie wiem, bo nie używam. ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Przepraszam, to można jakoś włączać / wyłączać szybkie ładowanie w telefonie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pool80 Oczywiście, tylko ubija ("degraduje") baterię w pewnym stopniu. Aż dziw, że domyślnie jest ono włączone od nowości... Ustawienia ---> Konserwcja urządzenia ---> Bateria ---> Ustawienia zaawansowane ---> Szybkie ładowanie przewodowe (wył.). Odnośnie tego czasu ładowania to rzeczywiście różnie bywa przy rozpoczęciu ładowania 15% potrafi ładować ~1,5 godz. jak i prawie 3 godz. bez szybkiego ładowania. W sumie szybkiego użyłem tylko ze dwa razy od nowości, gdy nie wiedziałem, że jest w ogóle włączone.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

To b. przydatna funkcja. Nie zauważyłem opcji zmiany tego trybu, bo miałem wpiętą ładowarkę i guzik był nieaktywny. Na razie idzie na off.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi