Skocz do zawartości
magnuss

Uchwyt do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem ostatnio pare aplikacji pomocnych w obliczaniu trasy biegu i pozostalych danych.

Mam teraz tylko problem jak przemieszczac Spice ze soba podczas biegania.

Do Nokii 5310 mialem taki fajny uchwy do ramienia, ze moglem o niej calkowicie zapomniej i sluchac sobie muzy podczas biegu, tutaj niestety nie ma nic podobnego.

Macie jakies doswiadczenia z wykorzystaniem tego Samsunga przy treningu, gdzie je trzymacie albo od czego moze pasowac pokrowiec/uchwyt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to aby na pewno dobry pomysl biegac z telefonem? Raz, ze kawal niewygodnej cegly, a dwa troche go szkoda (narazenie na slonce, pot, wstrzasy).

Ja - jesli biegam po "niepoliczonej" trasie, a chce znac kilometrarz- zakladam logger gps. No chyba, ze biegamy po calkiem nieznanym terenie - wtedy komorka z mapami topo ma jakis sens...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    troche go szkoda (narazenie na slonce, pot, wstrzasy)

Telefon to nie jajko :)

gdzie je trzymacie albo od czego moze pasowac pokrowiec/uchwyt

Ja trzymam go w ręku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja trzymam go w ręku

To ja juz widze te Twoje "bieganie";]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camis

Po to sie kupuje telefon zeby go uzywac, a nie dmuchac jak na jajko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czesiu
    Napisano (edytowane)

byc moze to sie do czegos nadaje

http://www.nokia.pl/produkty/akcesoria/wszystkie-akcesoria/stylowe-i-do-noszenia/futeraly/opaska-na-reke-nokia-cp-218

PS

zakładka kompatybilność dotyczaca futerału:

Kompatybilność produktu może podlegać zmianom i zależy od wersji oprogramowania danego urządzenia.

:D

Edytowane przez czesiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem możesz coś dopasować z takich uchwytów na iPhone. Praktycznie wszystkie kabury lub jakieś futerały itp. które są z materiału i nie muszą idealnie przylegać pasują na Spice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po to sie kupuje telefon zeby go uzywac, a nie dmuchac jak na jajko.

Jestem ostatnia osoba, ktora dmucha na telefon. Nie mam pokrowca, nie mam folii (chociaz nie wykluczam, ze kupie brando, jak sie pojawi), dwa razy zaliczyl glebe (raz sie rozlecial, ale go poskladalem: ).

Ale jesli twierdzicie, ze biegacie z telefonem (i to jeszcze w reku: ) to moge sie tylko domyslac, ze jestescie "niedzielnymi biegaczami" (bez urazy; ), bo w innym razie telefon na pewno dlugo nie przetrwa. No chyba, ze stac was na kupowanie nowego telefonu co pare miesiecy - wtedy ok. Ale z drugiej strony gdybyscie byli tak majetni to do biegania (nawet niedzielnego; ) kupilibyscie np. forerunera za 1000zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camis
    Napisano (edytowane)

Ja tam biegam z telefonem w kieszeni, ale troszkę denerwuje mnie latanie tegoż :/

Dodatkowo jestem uzbrojony w pulsometr :D

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej podchodzi mi ten patent Nokii, musze jeszcze poszukac czegos do IP.

Co do telefonu podczas bieganie to widze tu 3 korzysci.

Mozliwosc sluchania mp3 podczas treningu,gps- odleglosc oraz max/srednia predkosc czy nawet zapis trasy no i najwazniejsze w przypadku telefonu mam go ciagle z soba wiec moge odebrac ;)

Wydaje mi sie, ze w takim pokrowcu jesli bedzie dobrze zabezpieczony to nic mu nie bedzie, ciekawi mnie tylko jak bieganie wplynie na sprawnosc akcelerometru czy kompasu. Nie mam pojecia jak to dziala ale mam gwarancje wiec moge spac spokojnie :)

Dzieki za pomoc bo juz mialem cos szyc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi