Skocz do zawartości
magnuss

Uchwyt do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem w Tesco taki uchwyt za 10zł

Był to pokrowiec zamykany na rzep i miał gumkę.

Zakładało się to coś na rękę i mozna było biegąć, skakać itp.

Sam tego uzywałem i było dobre, pasowało na lg ku990 a czy na spice bedzie pasowac to nie wiem bo nie chce mi się tego szukac :) i sprawdzać

Ale powiem tak, solidnie wykonane :) polecam

Warto poszukąć w dużych tesco w dziale sprzęt sportowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps

Dokladnie jak macie mozliwosc to warto w takich sklepach sprawdzac, wiem ze w Decathlonie tez sa takie uchwyty i sklepach tego typu(GO sport itp.). A na allegro wole nie kupowac ze wzgledu na koszty. Taki przyklad- uchwyt nokia ktory jest po prostu wiekszą frotką z naciętym miejscem na telefon- koszt 29 zl na allegro+ koszt wysylki 10 zł plus(listem poleconym bym to wyslal za 5 zl). No i do spicy moze nie pasowac bo nasz fon jest szeroki(wielkosc iphone'a- sam sie zdziwilem :D).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poszedlem do 'nie_dla_idiotow' na dzial z pokrowwcami na aparaty i kupilem sobie rewelacyjny pokrowiec wtedy jeszcze pod N78 ale pasuje do i5700 tez. Ma uchwyt na pasek i karabinczyk a telefon siedzi w nim pod klapka ktora jest zamykana na gumke. Naprawde polecam ten sposob kupowania jako ze aparaty niektore sa tej wielkosci co telefony i mozna dorwac fajny pokrowiec i nie drogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pafel9

Manguss, jeśli mogę wiedzieć, to jakie aplikacje zainstalowałeś? I na jakie etui ostatecznie padło..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Padlo na etui Nokii, ten frotowy model, sprawdza sie calkiem dobrze chociaż musze jeszcze poszukać czegos solidniejszego bo ciagle zdaje mi sie, że moze z niego wyleciec, nie wspomne, ze jest troche przymalawe.

Aplikacja to MyTrucker, u mnie sprawdza sie zarabiscie i praktycznie nic wiecej nie potrzebuje.

Wczoraj zainstalowalem RunKeeper bo polecal go znajomy ale pogoda nie pozwala na bieganie z telefonem wiec zostawiam go w domu.

Jak tylko bede mial okazje wziasc go z soba to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nitszu

na ebay.com są jakieś na rękę (nawet "dedykowane" dla i5700 za 1$ + wysyłka)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym tylko chciał dodać, że te uchwyty z Decathlonu nie są najlepsze na SPICE - sam w takim biegałem, ale jest on troche za mały i później cała klapka jest mokra od potu ;)

A co do aplikacji to Endomondo jest chyba najlepsza (duża funkcjonalność serwisu www).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dad16

Skąd można pobrać MyTrucker albo RunKeeper ? a czy Endomondo nie łączy się z internetem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy ustawieniach standardowych endomondo na bieżąco wysyła informacje o Twoim biegu do Internetu. Ale możesz to wyłączyć i aktualizować ręcznie, gdy będziesz tego potrzebował ;)

http://runkeeper.com/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bajpas

A co sądzicie o takich futerałach, właśnie do biegania czy innych aktywności fizycznych:

http://allegro.pl/item1071448037_opaska_do_biegania_belkin_dualfit_sport_na_iphone.html

http://allegro.pl/item1081400404_etui_futeral_na_ramie_iphone_3g_do_biegania.html

Przyznam że różnica w cenie jest spora.

W prawdzie do iPhone ale ktoś pisał że powinno być ok.

Co do aplikacji to postaram się dzisiaj przetestować te wyżej wymienione ( mile widziane inne propozycje, bo stale szukam tej "jedynej")

Pozdrawiam ! a8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi