Skocz do zawartości
magnuss

Uchwyt do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam takiej opaski i jestem zadowolony - http://www.decathlon.com.pl/PL/opaska-na-rami-na-mp3-65194960/#

Co prawda póki co używam go przy Nokii N95 8GB ale że niedługo przerzucam się na Spicę to spróbuje i z nią. Spica jest cieńsza niż N95 więc może trochę latać w opasce ale sprawdzę jak będzie w praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K2M7L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K2M7L

dziwne bo w ten sam jest na tej aukcji Etui Opaska pokrowiec na ramię iPhone iPod mp3 (1173349979) - Aukcje internetowe Allegro za ponad 2 razy tyle!

zwróć uwagę, że te wymiary wewnętrzne są trochę na wyrost nawet dla iPhone'a, który jest o pół cm szerszy od i5700...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rr8

Jest po prostu w lepszej cenie, przynajmniej mam taką nadzieję :) co do wymiarów to owszem są trochę większe, ale wydaje mi się że iPhone wejdzie tam delikatnie na wcisk (nieistotne)... zawsze można włożyć do środka kawałek materiału za telefon bądź zwinąć w rulon i dopiero wsunąć tel. Hmm... cos się wymyśli. W każdym bądź razie wygląda przyzwoicie i cena jest bardzo dobra. Jutro będe w sklepie nie dla idiotów i saturnie, może uda się coś znaleźć bo biegac z telefonem w ręku czy kieszeni nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kmlw

Witam, czy ktoś z osób powyżej już zakupił to etui do iphona na ramie? Bo właśnie się zastanawiam czy warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xel20

coś nie do zajechania:

BRYZGOSZCZELNA NA TELEFON KOM. C-41 firmy MIWO-MILITARY KIESZENIE bryzgoszczelne

świetna sprawa na zimę i mokre dni. Można bez problemu przypiąć do paska. Jest również możliwość zamówienia wersji zmodyfikowanej. W tym sklepie zamawiałem już sporo innego szpeju i mogę tą markę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad wyborem etui na telefon do biegania. Znalazłem kilka, które mnie bardziej lub mniej zainteresowały. Oto one:

1. Etui futerał na ramię Iphone 3G do biegania! (1235842226) - Aukcje internetowe Allegro -niska cena- obawiam się, że kiepska jakość

2. ***NOWOŚĆ NOKIA CP-402 ETUI DO BIEGANIA 5800 N97 (1233275728) - Aukcje internetowe Allegro -wygląda porządnie, cenowo nie jest źle

3. ETUI DO BIEGANIA LUB NA SIŁOWNIE iPOD TOUCH (1227229630) - Aukcje internetowe Allegro -ten najbardziej przypadł mi do gustu

3.1. Etui Opaska pokrowiec na ramię iPhone iPod mp3 (1234141627) - Aukcje internetowe Allegro -'fajniejszy' znaczek, to i cena bardziej wygórowana... za drogo jak dla mnie

Może ktoś z Was ma takie etui? Telefon pasuje, jak z jakością wykonania?

Czekam również na inne dobre propozycje w rozsądnej cenie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Zdaj relacje, jak dotrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi