Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Rafii2198

Po przywróceniu ustawień fabrycznych, telefon nie pobrał kopii zapasowej z konta Google, tylko zaczął tworzyć nową. Jak przywrócić tą poprzednią?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam
    Ostatnio musiałem przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Jednakże gdy włączyłem go ponownie i włączyłem synchronizacje Google.... no nic się szczególnie nie wydarzyło... Dlatego też postanowiłem sprawdzić dysk google na kompie, i co się okazało? Zaczęła się tworzyć nowa kopia zapasowa.
    I teraz moje pytanie to czy da się jakoś załadować tą "Oryginalną" kopie zapasową z przed przywrócenia do ustawień fabrycznych?

Edytowane przez Baron Rafau
    Proszę nazywać tematy, aby jasno opisywały problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Rafii2198 teraz zapewne to już musztarda po obiedzie ale czy w sofcie od Huaweia nie masz systemowej aplikacji do tworzenia kopi zapasowej ? Moim zdaniem działa ona wyśmienicie , tylko trzeba pamiętać o tym aby tworzyć kopię na karcie pamięci SD.

Spoiler

Screenshot_2016-05-08-18-37-05.thumb.png.11adb770159ed631d5ea356cafe94f5e.png

Czy jak już przywróciłeś urządzenie do stanu fabrycznego i ponownie logowałeś się na konto / telefon to nie było pytania o przywrócenie ustawień zapisanych na Google?

Czy masz jakieś dane w  : Ustawienia > Google > Przywracanie kontaktów ?

Spoiler

Screenshot_20180831-225946.thumb.png.30650f648c01fff45dd067101e56996c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety jak robiłem reset to nie miałem karty SD (ale już mam!) a próbowałem też zrobić kopie przez Hi-Suit.... no, oczywiście nic nie działało i postanowiłem zaufać Google....

A co do tych pytań to mnie najpierw Google poprosiło o włączenie synchronizacji i nic o przywracaniu ustawień nie widziałem(Może byłem ślepy ale pownoście nie mam jak mieć już...)...
    I wykonałem te przywrócenie kontaktów ale chyba tylko kontakty przy tym przywracają... A miałem jeszcze programów z ustawieniami które muszę jeszcze raz od nowa porobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Rafii2198 nie tylko Ty tracisz dane. Czasami o czymś się zapomni i ..... już tego nie ma.

55196f78a2e44b7713060702893e82ee.jpg

02145af6aa80ca277a8c7a56718246ed.jpg

Wysłane z ALE-L21 B636 modyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi