Skocz do zawartości
skwaruch

Stockowy dialer - problematyczna obsługa, niewłaściwe działanie niektórych funkcji

Rekomendowane odpowiedzi

jarmk

@skwaruch

A o jakim dialerze w ogóle piszemy...?
    W klawiaturze numerycznej również są polskie znaki, można do numerów przypisać kontakty i również jednym dotknięciem można zadzwonić..

A telefon tak w ogóle oryginalny, albo skąd pochodzi, bo aż wierzyć się nie chce o czym piszesz...?

TT | S9+

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, e_m_i_i napisał:

Wybacz, ale nie mam w zwyczaju utrudniać sobie życia, więc korzystam z tego inaczej niż Ty. Dlatego ten telefon przyjemny i łatwy jest dla mnie.

Ja myślę że ty sobie nie chcesz życia ułatwiać i bo myślisz że masz super dialer.

3 godziny temu, jarmk napisał:

@skwaruch

A o jakim dialerze w ogóle piszemy...?
    W klawiaturze numerycznej również są polskie znaki, można do numerów przypisać kontakty i również jednym dotknięciem można zadzwonić..

A telefon tak w ogóle oryginalny, albo skąd pochodzi, bo aż wierzyć się nie chce o czym piszesz...?

TT | S9+

Chyba oryginalny skoro samsung oddał za niego 800zł.

Dialer -  klikam w słuchawkę na głównym ekranie.
    Po kliknięciu symbolu klawiatury numerycznej (jak zrobić by była od razu widoczna?) pojawia się klawiatura numerycznej  i wpisuję 332 (dęb) i kontakt się nie pokazuje.
    Po wyszukaniu w taki sposób kontaktu (oczywiście nie używając do tego polskich znaków) nie można wejść w szczegóły kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O mamo kto z tego teraz korzysta...

To nie ta epoka

Serio to czasy Nokii 3310 raczej...

Masz ciut inny telefon przestaw się albo wróć do tamtego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak szybko zadzwonić pod nr jedną ręką np moś w ciszy? W normalnym telefonie dotykam 5 razy ekranu i robię to jedną ręką (kciukiem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82
    To jak szybko zadzwonić pod nr jedną ręką np moś w ciszy? W normalnym telefonie dotykam 5 razy ekranu i robię to jedną ręką (kciukiem).
    Kontakty , na boku przyciskam M ,przejeżdżam "moś" w prawo .W S9 + dotykam 3 razy ekranu i też robie to jedną reką( kciukiem)...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moś to nazwisko kontakty mam posortowane po imionach. Oczywiście może być odwrotna sytuacja.
    Więc by to wykonać twoim sposobie dotykałem ekran wielokrotnie więcej niż w innych telefonach. Nawet jak bym miał posortowane po nazwiskach to można mieć tyle nazwisk że 3 dotknięcia nie starczą.

Edytowane przez skwaruch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82
    Moś to nazwisko kontakty mam posortowane po imionach. Oczywiście może być odwrotna sytuacja.
    Więc by to wykonać twoim sposobie dotykałem ekran wielokrotnie więcej niż w innych telefonach. Nawet jak bym miał posortowane po nazwiskach to można mieć tyle nazwisk że 3 dotknięcia nie starczą.
    To wybieraj głosowo, zainstaluj inny dialer albo jak koledzy pisali zmień lepiej telefon...jak żadna odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym chyba można wyciągnąć skrót kontaktu na pulpit, można dodać kontakt do ulubionych, chyba można przypisać kontakt do dialera do cyfr chyba od 2 do 9
    Jest trochę opcji ale jak ktoś na dzień dobry jest na nie to sorry...
    Myślę że jeszcze nie jesteś gotowy na smartphona

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@skwaruch albo masz coś poprzestawiane, albo nie umiesz korzystać, albo nie potrafisz napisać o co Ci chodzi.

Proszę bardzo, dodałem kontakt o najbardziej polskiej nazwie jakiej się da - Żółć, same polskie znaki, zaczynam wpisywać w dialerze z klawiatury numerycznej 9652 i mi znajduje kontakt, a edycję kontaktów robi się przez zakłądkę/aplikację kontakty a nie przez dialer, dialer jak sama nazwa wskazuje służy tylko do dzwonienia. Dialer samsunga jest świetny, jest jednym z najbardziej przyjaznych do używania. Wyszukuje kontakty w każdy możliwy sposób, czy to po nazwie czy numerze, można szybko przesunięciem palca zadzwonić albo napisać sms, a nawet mając otworzoną wiadomość od kogoś wystarczy przyłożyć telefon do ucha i automatycznie dzwoni do tej osoby

Spoiler

20180901_104511.thumb.jpg.d21e7068d535137e2b08d293af7ae002.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadna z podanych przez was opcji wyszukiwania kontaktu nie jest szybsza i wygodniejsza od używanych przeze mnie na innych SMARTPHONAch.

26 minut temu, tomahawk5000 napisał:

Myślę że jeszcze nie jesteś gotowy na smartphona

Powiem że nie spotkałem się z nie smartphonem  umożliwiającym wyszukiwanie o którym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi