Skocz do zawartości
skwaruch

Stockowy dialer - problematyczna obsługa, niewłaściwe działanie niektórych funkcji

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, szkoda Twojego zdrowia. Zmień smartfon na każdy inny oprócz Samsunga i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 minut temu, mateusz1807 napisał:

@skwaruch albo masz coś poprzestawiane, albo nie umiesz korzystać, albo nie potrafisz napisać o co Ci chodzi.

Proszę bardzo, dodałem kontakt o najbardziej polskiej nazwie jakiej się da - Żółć, same polskie znaki, zaczynam wpisywać w dialerze z klawiatury numerycznej 9652 i mi znajduje kontakt, a edycję kontaktów robi się przez zakłądkę/aplikację kontakty a nie przez dialer, dialer jak sama nazwa wskazuje służy tylko do dzwonienia. Dialer samsunga jest świetny, jest jednym z najbardziej przyjaznych do używania. Wyszukuje kontakty w każdy możliwy sposób, czy to po nazwie czy numerze, można szybko przesunięciem palca zadzwonić albo napisać sms, a nawet mając otworzoną wiadomość od kogoś wystarczy przyłożyć telefon do ucha i automatycznie dzwoni do tej osoby

Jaki dialer nie ma tych opcji? Dodatkowo w innych można łatwo wejść w szczegóły i wysłać dany kontakt komuś np przez sms?
    Żółć wyszukuje to może nie wyszukuje Ś.
    Dodaj do Żółć  literkę Ś czyli ŚŻółć.
    Dzięki za poświęcony czas.

dodana zawartość

4 minuty temu, todomnie28 napisał:

Człowieku, szkoda Twojego zdrowia. Zmień smartfon i każdy inny oprócz Samsunga i tyle w temacie.

Zmiana kosztuj. Nie mam na nią kasy.

Edytowane przez skwaruch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

To już Ci napisałem zmień dialer w sklepie jest pełno darmowych...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

"Dodatkowo w innych można łatwo wejść w szczegóły i wysłać dany kontakt komuś np przez sms?"

A tu jeszcze prościej można wysłać kontakt, nie trzeba wchodzić w szczegóły, a wystarczy przytrzymać i zaznaczyć kontakt, udostępnij i wybierasz czy to ma być sms, czy co sobie tylko życzysz..

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale nie w dialerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zainstaluj inny darmowy dealer ze sklepu Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakich to innych telefonach jest tak super? Aż jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do teraz myślałem że w każdym, ale się strasznie pomyliłem. Ja używałem HONOR 7, Mi4 i inne telefony z nakładką MIUI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

@skwaruch

W dialerze też, klikasz ikonkę lub zdjęcie, otwiera Ci się kontakt, gdzie w prawym górnym rogu masz udostępnij
    Faktycznie Samsungowy dialer jest najlepszym i najbardziej funkcjonalnym jaki używałem, a Ty po prostu przyzwyczaiłeś się do innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszukaj kontakt w dialerze i potem naciśnij na ikonkę i /ciach/. Jest nie intuicyjny, przed wyszukiwaniem ikonka działa a po wyszukaniu nie działa, super intuicyjny dialer. Jakie on ma super funkcje czego nie ma w innych telefonach, może się przekonam do tego z samsunga.
    Napisz jakie ty to telefony używałeś.
    Wczoraj gadałem z kolegą który przeszedł z androida na iphona w sumie to się nie dziwię  bo jego telefonem z androidem był samsung S5.

Edytowane przez spec-naz1
    Niecenzuralne słownictwo. Regulamin pkt 3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi