Skocz do zawartości
skwaruch

Stockowy dialer - problematyczna obsługa, niewłaściwe działanie niektórych funkcji

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, skwaruch napisał:

Jaki dialer nie ma tych opcji? Dodatkowo w innych można łatwo wejść w szczegóły i wysłać dany kontakt komuś np przez sms?
    Żółć wyszukuje to może nie wyszukuje Ś.
    Dodaj do Żółć  literkę Ś czyli ŚŻółć.
    Dzięki za poświęcony czas.

dodana zawartość

Zmiana kosztuj. Nie mam na nią kasy.

Z Ś na początku faktycznie jest problem, i chyba tylko z tą literą. Z innymi działa. Dodałem zgłoszenie w Samsung Members.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uzywam s9+, p20pro, iphona8, lumie 930 , dialer w samsungu jest najbardziej przyjazny. każdemu innemu czegos brakuje. a ten z p20 pro to już naprawde jak bym się cofnął w czasie z 10 lat - juz na l930 bardziej poręczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Notatka Moderatora:

Rozumiem że pewne nawiązania do innych dialerów muszą się tu pojawiać, ale ostatnie posty schodzą na porównania dialerów w rożnych modelach oraz ich nakładek.

Przypominam że dział jest poświęcony S9+ i problemów właśnie z tym modelem proszę się trzymać, do porównań służą inne działy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumuję może temat, tak więc w kolejności jak w pierwszym poście.
    1. Dialer wyszukuje polskie znaki, ale nie wszystkie (np. ś nie wyszukuje), - dialer jest zepsuty.
    2. Już wiem jak dzwonić, trzeba przejechać po kontakcie w lewo. Mniej wygodne szczególnie że wyszukany kontakt jest praktycznie na samej górze (w innych telefonach jest niżej bo na górze są wybrane cyfry) a telefon ogromy i kciuk nie sięga. - Mało praktyczne
    3. Wejść w szczegóły kontaktu można w dialerze, ale tylko jak się nie wyszukuje kontaktu, po wyszukaniu kontaktu można naciskać na zdjęcie/ikonkę do samej śmierci i nic. Mało intuicyjne, nie konsekwentne.
    4. Da się jakiś zrobić by w dialerze klawiatura była domyślnie otwarta?

Edytowane przez skwaruch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. ja nie używam szukajki, nie uzywam polskiego języka w telefonie - dialer jest bardzo dobry

2.masz mały kciuk - kup sobie mały telefon, S9+ jest w sam raz do mojego kciuka, dlatego wybrałem ten model

3.od szczegółów kontaktu jest aplikacja kontakty , tak jaki i dialer tak i kalendarz jak i kalkulator mają inne swoje przeznaczenie - kazdy bardzo konsekwentnie i intuicyjnie

4. nie ma potrzeby , nie dzwonie za kazdym razem do NIEZNAJOMEGO NUMERU, dlatego klawiatura jest zminimalizowana w doskonały sposób.

5, Jezeli potrzebujesz poradnika obsługi telefonu to JEST DO TEGO ODPOWIEDNI DZIAŁ.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

1. U mnie wyszukuje "Ś" normalnie - dialer jest sprawny. Wrzuć skrena, bo nie chce mi się wierzyć.

2. Przecież pisaliśmy ci od początku, żeby przesunąć palec..

Telefon ogromny..?... czyli kupowałeś go w ciemno, nie wiedząc co kupujesz... :)

3. Pow wejściu w szczegóły kliknąć należy następnie w "edytuj", a nie pukać w zdjęcie/ikonkę..

Jeżeli jest to nie zapisany kontakt, to na samym dole masz "utwórz kontakt" i "aktualizuj kontakt" i wtedy można robić co się chce z kontaktem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    48 minut temu, jarmk napisał:

1. Kolega mateusz1807 też ma ten problem i go zgłosił samsungowi. Ciężko pokazać coś czego nie ma :)
    2. Telefon ogromny o po to należy ułatwiać ludziom życie a nie utrudniać.
    3. Pisałem że nie da się wejść w szczegóły.

dodana zawartość

8 godzin temu, kamiton napisał:

Co ja ci mam odpowiedzieć? Jak się ma 2 kontakty, a dzwoni do jednego to myślę że nie potrzebujesz telefonu. A tak bardziej serio to nie potrzebujesz wyszukiwania, szczegółów i innych rzeczach, które ja potrzebuje, więc nie pisz może że wszystko jest super tylko napisz że tego nie potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Zobacz, o to chodzi..?

c957c664902609eacd5bb17d66650d2f.jpg

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, skwaruch napisał:

Co ja ci mam odpowiedzieć? Jak się ma 2 kontakty, a dzwoni do jednego to myślę że nie potrzebujesz telefonu. A tak bardziej serio to nie potrzebujesz wyszukiwania, szczegółów i innych rzeczach, które ja potrzebuje, więc nie pisz może że wszystko jest super tylko napisz że tego nie potrzebujesz.

gdybym nie potrzebował to bym go nie miał, spełnia moje oczekiwania, skoro masz dwa kontakty i masz wielki problem na który otrzymałes wystarczająco duzo odpowiedzi to nalezy na początek uwaznie przeczytac treśći od początku, moze coś pominąłes. Piszesz o niewłaściwym działaniu a większośc udziela ci odpowiedzi - nie słuchasz i upierasz się - jak to się zwykło mówic - nie dla psa kiełbasa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi