Skocz do zawartości
skwaruch

Stockowy dialer - problematyczna obsługa, niewłaściwe działanie niektórych funkcji

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że nie masz telefonu tylko smartfon.
    Skąd wniosek że mam w kantaty? (myślę że nie czytasz uważnie)
    Możesz wskazać te odpowiedzi rozwiązujące problemy (myślę że nie czytasz uważnie).
    Nie tylko na moim S9+ nie działa wyszukiwanie, kolega mateusz1807 też ma taki problem (i znowu się kłania nie uważne lub może nawet nie czytanie co tu ludzie napisali).

Edytowane przez spec-naz1
    Usunięto puste okienko cytatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, skwaruch napisał:

Myśle że nie masz telefonu tylko smartfon.
    Skąd wniosek że mam w kantaty? (myślę że nie czytasz uważnie)
    Możesz wskazać te odpowiedzi rozwiązujące problemy (myślę że nie czytasz uważnie).
    Nie tylko na moim S9+ nie działa wyszukiwanie, kolega mateusz1807 też ma taki problem (i znowu się kłania nie uważne lub może nawet nie czytanie co tu ludzie napisali).

nie mam 5 lat by dalej dyskutowac, nie potrafisz przyjmowac do wiadomości, czytam ze zrozumieniem a skoro większośći działa wyszukiwanie normalnie to może wypadało by z twojej strony pomyślec - może wipe cache partycji? moze ustawienia fabryczne? Kolego odpowiedzi rozwiązujące wskazałem nie tylko ja ale i inni, a to czy ja nazwe sobie mój smartfon telefonem to nie powinnienes TWORZYC KOLEJNEGO WYIMAGINOWANEGO PROBLEMU.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest tylko ten jeden, jedyny błąd z Ś na początku, i wyszło to dopiero po Twojej wypowiedzi. Ja nie mam żadnego problemu z używaniem tego dialera, ten jeden bug tego nie zmienia. Mi zawsze bardzo odpowiadała nakładka Samsunga i ich aplikacje. Błąd z Ś na początku może i występował wcześniej w innych modelach ale nie miałem nigdy okazji na niego natrafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym intuicyjnym, wspaniały, najlepszym itd., intuicyjnym literka ś jest pod *.

Samsung na zgłoszony problem że nie wyszukuje ś zaproponował hard reset. Jaki telefon taka pomoc.

Edytowane przez skwaruch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi