Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
folusek

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

neomagnet

Hmm, chciałem wymienić mojego Amazfita Pace na GW, ale widzę, że raczej nie ma sensu. Zegarek ze zgaszonym ekranem jest tak przydatny jak japonki na Rysach, a z AOD to praktycznie co drugi dzień ładowanie 😕 Słabo... bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafii
    Hmm, chciałem wymienić mojego Amazfita Pace na GW, ale widzę, że raczej nie ma sensu. Zegarek ze zgaszonym ekranem jest tak przydatny jak japonki na Rysach, a z AOD to praktycznie co drugi dzień ładowanie  Słabo... bardzo słabo.

Przeszło 2 doby przy włączonym AOD to słabo? A ile wytrzymuje Amazfit Pace przy włączonym AOD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@neomagnet I się to na pewno nie zmieni póki nie pojawią się nowe ogniwa. Zwróć uwagę na to że ekran oledowy jest dużo ładniejszy od tego w Amazficie. Mnie osobiście to nigdy zbytnio nie przeszkadzało, że ekran jest wyłączony, bo chcąc sprawdzić godzinę i tak się podświetla.

Patrząc na nowe watche i tak jedynym sensownym wyborem wydaję się wersja 46mm która pracuję zdecydowanie dłużej.

Nie ma sensu porównywać ekranów tych dwóch smartwatchy bo różnica w jakości jest duża i przekłada się to na czas pracy, no a poza tym to nie temat do porównań;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do baterii w S4, to ja jestem zachwycony! Używam dokładnie tak samo jak S3 i po czterech dniach pozostało 46%!!! (S3 ładowałem co cztery dni). Oczywiście taki wynik wynika z tego, że mam wyłączony GPS, AOD, WiFi i nie używam zegarka do aktywności, ale w moim przypadku te funkcje są na drugim planie. Spytacie, to po co mi taki zegarek? Ano po to, że fajnie wygląda :), pozwala w mgnieniu oka odbierać wszelkie wiadomości i powiadomienia, sprawdzić od czasu do czasu tętno i przebyty dystans, odebrać rozmowę głosową gdy jadę na rowerze (rocznie przejeżdżam 8-10 tyś km. dlatego bardzo doceniam tą funkcję).  W takim wariancie zegarek sprawuje się wyśmienicie, ale gdybym miał używać go do aktywności... wybrałbym inny sprzęt!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet
    Napisano (edytowane)

@Grafii Zależy. Przy moim (dosyć aktywnym) użytkowaniu 5 dni, a ekran nie gaśnie nawet na sekundę. A nawiasem Amazfit nie ma AOD, to cecha wyświetlacza ;) Do tego im mocniej słońce w niego świeci tym jest czytelniejszy ;) Kolejna przewaga na OLEDem, który jest doskonały w smartphonach, ale kiepski w zegarkach.

Tak czy inaczej Galaxy Watch (ewentualnie Gear Sport) mocno mnie interesuje. Samsung Health oraz integracja z Endomondo to coś czego mi brakuje w moim sprzęcie.

Edytowane przez neomagnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko musisz sobie zadać pytanie, czy potrzebujesz profesjonalnych, rzetelnych wyników? Bo takich Galaxy Watch Ci nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi