Skocz do zawartości
folusek

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, S5Fan napisał:

@Natt Puervy No to teraz musisz poczekać bo dane będą w miarę pełne dopiero jak się rozładuje

Tym razem poszłam spać z zegarkiem naładowany do 80%, obudził mnie o 4:30 wibracją I okazało się, że po prostu się rozładował I wyłączył. Zegarek założyłam ok godziny 18. Mam wyłączony aod włączony automatyczny pomiar pulsu oraz śledzenie snu. W nocy ponownie włączony tryb dobranoc i samolotowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowna @Natt Puervy , bez statystyki zużycia baterii , trudno będzie cokolwiek podpowiedzieć . Była kiedyś na forum informacja , że włączony pomiar pulsu , bardzo drenował baterię  w niektórych modelach .

Pozdrowienia - Marcin .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Pytanie jeszce o jaką wersję chodzi 42mm, czy 46mm?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Marcin2593 napisał:

Szanowna @Natt Puervy , bez statystyki zużycia baterii , trudno będzie cokolwiek podpowiedzieć . Była kiedyś na forum informacja , że włączony pomiar pulsu , bardzo drenował baterię  w niektórych modelach .

Pozdrowienia - Marcin .

Hej @Marcin2593 domyślam się że bez statystyk ciężko, ale niestety zegarek nie daje mi możliwości zebrania jakichkolwiek pomiarów skoro wyłącza się o 4 nad ranem :( a przez całą noc nie jest połączony z telefonem, bo jak wspomniałam za każdym razem włączam tryb samolotowy i tryb dobranoc :)
    I tak, głupia ja, zapomniałam dodać że chodzi o wersję 42mm ale byłam przekonana, że ta informacja po wpisaniu w profil jest gdzieś widoczna :D

dodana zawartość

2 godziny temu, spec-naz1 napisał:

Pytanie jeszce o jaką wersję chodzi 42mm, czy 46mm?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Hej @spec-naz1 wybacz moje nieogarnięcie, chodzi o wersję 42mm :) Dzisiaj miałam okazję porozmawiać z koleżanką w pracy, która również posiada ten model od jakichś 2 miesięcy i mówi. że zegarek w jej przypadku spokojnie wytrzymuje 2 dni. Fakt nie weszłam w konkrety i nie zapytałam jakich aplikacji i ile używa ale ja sama też nie używam wielu, tak naprawdę nie mam zainstalowanego nic dodatkowego oprócz jakichś map, z których i tak jak na razie nie miałam okazji korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Natt Puervy ja zrobiłbym reset do ustawień fabrycznych i przy tym wyrzuciłbym wszystkie programy z telefonu (Galaxy Wearable i pluginy - ewentualnie s-helath) - wiem z własnego doświadczenia ze pluginy potrafią pożerać wręcz baterię jak coś nie zaskoczy :). Jeżeli po tym nie będzie poprawy to albo zwrot do sklepu albo serwis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    33 minuty temu, Sandip Godbole napisał:

@Natt Puervy ja zrobiłbym reset do ustawień fabrycznych i przy tym wyrzuciłbym wszystkie programy z telefonu (Galaxy Wearable i pluginy - ewentualnie s-helath) - wiem z własnego doświadczenia ze pluginy potrafią pożerać wręcz baterię jak coś nie zaskoczy :). Jeżeli po tym nie będzie poprawy to albo zwrot do sklepu albo serwis. 

tylko co to za frajda wtedy jeśli powyłączam wszystkie funkcje dla których kupiłam zegarek? Bo jeśli dobrze rozumiem wtedy mierzenie pulsu, krokow czy snu nie będzie monitorowane, a właśnie na tym najbardziej mi zależało. Czy jednak źle rozumiem może? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to zeby wgrac wszystko od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 tygodnie temu kupiłem zegarek 46mm  i jestem podlamany.  Mam wyłączone wifi, wyłączone być, wyłączony GPS , puls co 10 min, reszta tak jak było ustawione od początku nie nie mobe uzyskać chociaż 2 dni. Poniżej mój zrzut. 

Screenshot_20190226-160004_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skar12

Ja ze swojego watcha 42mm jestem zadowolony jeśli chodzi o czas pracy na baterii. b8e7c9432f3136a697d92e45c0de4b87.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zegarek w wersji 42mm trzyma około 3 dni. W przypadku gdy włączę AOD to zegarek trzyma około 1 dnia.

Wysłane Huawei P20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi