Skocz do zawartości
folusek

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

S5Fan
    W dniu 12.06.2019 o 17:11, S5Fan napisał:

Ze wszystkich trzech sposobów wybudzania najbardziej "energooszczędnym" jest za pomocą dotyku. Praktycznie nie ma przypadkowych wybudzeń.

Chyba jednak bardziej energooszczędne jest wybudzanie tylko przyciskami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś używa może modelu Galaxy Watch 42 eSIM?
    Kupiłem taki z Orange, dla żony i bateria to jakaś ironia. Od godziny 6.00, do godziny 17.00 zostaje jakieś 15% baterii. Wyłączone wszystkie połączenia poza sieciami komórkowymi. Zegarek używany tylko do kilku rozmów i sms w tym przedziale czasowym. No plus pomiar kroków. Powtarzam jednak: GPS, BT, Wi-Fi wyłączone. Po włączeniu stacji radiowej w aplikacji, w ciągu 5 minut poziom naładowania spada do 9% a zegarek robi się nieprzyjemnie gorący. Coś nie tak z tym egzemplarzem?
    Zmień w ustawieniach w zegarku żeby używał tylko 3G a nie LTE to bateria dłużej wytrzyma.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam planuję właśnie kupić zegarek Galaxy Watch 42mm ponieważ przymierzałem 46 mm i jest dla mnie za duży i teraz potrzebuję porady czy kupić wersję lte czy nie bo różnica cenowa prawie żadna teraz na stronie Empiku prawie ta sama cena obu i jeszcze pytanie czy kupując w Empiku wersja SM-r815 lte będzie on mi obsługiwał karę esim od Orange czy nie warto brac wersji z esimem ze względu na ubogo trzymającą baterię. Doradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli różnica cenowa żadna  to bierz z LTE. Zawsze możesz wyłączyć połączenia komórkowe i łączyć się tylko przez bluetootha (bateria wtedy dłużej trzyma). Tylko w niektórych sytuacjach możesz sobie właczać LTE! Wychodzę z założenia że lepiej mieć więcej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

To 42mm tez jest w opcji z LTE? Przecież zwykła wersja z BT przędzie cienko na baterii, więc nie wyobrażam sobie czasów pracy z modułem LTE.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    19 minut temu, spec-naz1 napisał:

To 42mm tez jest w opcji z LTE? Przecież zwykła wersja z BT przędzie cienko na baterii, więc nie wyobrażam sobie czasów pracy z modułem LTE.

Tak jest z lte ma symbol galaxy Watch SM-R815 na stronie Empika lub Allegro 1169zł a wogóle teraz tam jest promocja i wersja 46 mm kosztuje 1097zł tyle ze bez lte jedynie obawiam się że może mieć kod csc nie zgodny z kartą orange a nie wiem czy sobie poradzę ze zmianą csc bo nie widziałem tu żadnego samouczka jak to zrobić.

Edytowane przez marcin4466

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Jak długo Wam się ładuje zegarek?
    U mnie pierwsze lądowanie i od 15% do, na razie, 96% minęło już 2,5h. Czysto normalny czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krriis
    W dniu 24.08.2019 o 21:06, marcin4466 napisał:

Tak jest z lte ma symbol galaxy Watch SM-R815 na stronie Empika lub Allegro 1169zł a wogóle teraz tam jest promocja i wersja 46 mm kosztuje 1097zł tyle ze bez lte jedynie obawiam się że może mieć kod csc nie zgodny z kartą orange a nie wiem czy sobie poradzę ze zmianą csc bo nie widziałem tu żadnego samouczka jak to zrobić.

Cześć,

Kupiłeś może ten zegarek, tj. 42mm wersja z LTE? Mam ten sam problem co Ty - też przymierzałem 46mm (s3 Frontier, ale rozmiar ten sam) i jest niestety za duży.

Sam się aktualnie nad nim zastanawiam i jestem ciekawy jak to działa. Jak długo zegarek trzyma z i bez LTE. Co prawda jestem w sieci Play, który na tą chwilę nie oferuje eSIM, ale podobno w przyszłości ma się to zmienić, stąd też rozważania nad tą wersją zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    19 godzin temu, krriis napisał:

Cześć,

Kupiłeś może ten zegarek, tj. 42mm wersja z LTE? Mam ten sam problem co Ty - też przymierzałem 46mm (s3 Frontier, ale rozmiar ten sam) i jest niestety za duży.

Sam się aktualnie nad nim zastanawiam i jestem ciekawy jak to działa. Jak długo zegarek trzyma z i bez LTE. Co prawda jestem w sieci Play, który na tą chwilę nie oferuje eSIM, ale podobno w przyszłości ma się to zmienić, stąd też rozważania nad tą wersją zegarka.

Nie Nie kupilem ze względu na baterie bo słabo trzyma w tych mniejszych z esim aha no i czekam na galaxy watch 2 e-sim lub galaxy watch active 2 bo one mają rozmiar 44mm który bardzo mi pasuje.

Edytowane przez marcin4466

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi