Skocz do zawartości
folusek

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do baterii w S4, to ja jestem zachwycony! Używam dokładnie tak samo jak S3 i po czterech dniach pozostało 46%!!! (S3 ładowałem co cztery dni). Oczywiście taki wynik wynika z tego, że mam wyłączony GPS, AOD, WiFi i nie używam zegarka do aktywności, ale w moim przypadku te funkcje są na drugim planie. Spytacie, to po co mi taki zegarek? Ano po to, że fajnie wygląda :), pozwala w mgnieniu oka odbierać wszelkie wiadomości i powiadomienia, sprawdzić od czasu do czasu tętno i przebyty dystans, odebrać rozmowę głosową gdy jadę na rowerze (rocznie przejeżdżam 8-10 tyś km. dlatego bardzo doceniam tą funkcję).  W takim wariancie zegarek sprawuje się wyśmienicie, ale gdybym miał używać go do aktywności... wybrałbym inny sprzęt!

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zegarek kupiłem w media markt niedawno. Zawsze po nocy (ok 22:30-6:30) zegarek ma 1% baterii. Niezależnie czy wieczorem ma 30, 40 czy 90% naładowania baterii. Dodam że nie śpię w zegarku tylko leży na stoliku obok łóżka. W nocy włączone jest nieprzeszkadzac. Czy mam włączone coś co zżera baterie czy nowy zegarek jest już popsuty. Jak naładuje rano baterie bo 100% to w ciągu dnia schodzi mi do 85-90%.

Jak jest zepsuty to gdzie w Toruniu jest serwis ?

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Czy instalowałeś jakieś dodatkowe aplikacje po zakupie ?

Co pokazuje telefon w aplikacji Galaxy Wearable --> O zegarku --> Bateria ?

serwis.thumb.PNG.094cc99061ded8e765faac32a575f36c.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam iPhone i aplikacje aplikacje Galaxy watch. Instalowałem tarcze i Endomondo.
    Na zdjęciu jest screen z aplikacji o baterii987243c3ff0769ada5b80d2bd108492e.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdź jeszcze jeden poziom głębiej - w baterię - będzie widać co ją "zjada"

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może problemem jest tarcza, którą zainstalowałeś? Ja bym zaczął od przywrócenia ustawień fabrycznych, a jeżeli to nie pomoże wtedy serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tarcza która mi się podoba i ja doinstalowalem zjada 20% baterii. Odinstalowałem ja i będę odserwować.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po kilku dniach użytkowania nowego Samsung watacha z iPhonie X. Przez kilka nocy zjadało mi baterie do 1% wiec poszedłem do serwisu. Pani w serwisie oczywiście chciała przyjąć na naprawę ale inny klient który tam bym powiedział mi ze nowa bateria się „ uczy mnie”. Dowiaduje się jak ja użytkuje zegarek. Proponował mi kilka dni poczekać. Tak tez zrobiłem. Ma za sobą ponad tydzień „ nauki baterii" i teraz rano mam 1-2% mniej baterii niż wieczorem. W ciągu dnia 15-20-25% mniej baterii bez użycia GPS. Jestem bardzo zadowolony.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji moja bateria dłużej trzyma .Ładowany 04.12.2018 godz. 16:45 ..100 % dzisiaj  to jest 08.12 godz. 10:28  mam jeszcze  58% Poprawiły mi się wskazania barometru i wysokości.

Edytowane przez czaki58

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zegarek mam od wtorku. Rano w środę zdjęłem z ładowarki i dzisiaj o 2 jak wróciłem w nocy do domu to miał 21 % baterii. Ponieważ to mój pierwszy zegarek to używam go dosyć intensywnie. Dzisiaj rano odpięłem około 10 od ładowania i mam 87%  baterii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi