Skocz do zawartości
smad85

samoczynny restart smartfonu nawet w recovery

Rekomendowane odpowiedzi

smad85

Witam. Mam taki problem: smartfon po zmianie romu na lineagos działał normalnie przez rok. Po czym wylądował w szufladzie. Rozładował się do 0. Naładowałem go. Miał problem z uruchomieniem się, restarował się na logo operatora. Po kilku restartach włączył się. Działał normalnie, ale co rozładowanie miał problem z uruchomieniem się. Aż w ogóle przestał się uruchamiać - tylko restart do loga operatora i tak w kółko. Miałem problem z włączeniem trybu recovery, ale jak już wchodziłem w niego to nie restartował się. Sformatowałem go, wgrałem nowy system (też modyfikowany), ale problem nie zniknął. Przez fastboot wgrałem stockowe recovery, by wgrać stock rom, ale na tym recovery też restartował się. Tylko w trybie fastboot nie restartował się. Udało mi się włączyć w recovery formatowanie, ale okazało się, że podczas tej czynności też restartuje się i proces formatowania zaczyna się od  nowa. Już nie mogę włączyć trybu fastboot.

Czy coś mógłbym zrobić, by przerwać to resetowanie i uratować tel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@smad85 a jaki to jest telefon? Z objawów wynika, że prawdopodobnie procek padł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smad85

@mmaciejow HUAWEI g620s, ale myślę, że to każdemu z androidem może przytrafić się taka przypadłość. Mogę to zdiagnozować w domu? Bo oddanie do serwisu jest nieopłacalne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@smad85 podobne miałem obiajwy z HTC w serwisie stwierdzili, że procek padł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi