Skocz do zawartości
alfabet

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Jash

Tyle że my piszemy o telefonach z programu Android One. Nie ważne ile kosztuje ma mieć wsparcie takie jakie zapewnia program.

Wysłano z Google Pixel 2

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

I to nie budżetowiec ze snapem 2xx czy 4xx za 600zł...

Edytowane przez NCR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

Telefon kosztuje nieco ponad 800 zł. Ma snapa 660 (wg Was flagowego....) ... Nie spodziewałbym się jednak flagowego wsparcia, porównywalnego z telefonami za 3000 zł. Nawet mimo uczestnictwa w programie Android one.  Jednak to cena ZAWSZE determinuje jakość i ilość aktualizacji... 

Android One oznacza jedynie budżetowe telefony (nie oszukujmy się, snap 660 topowy nie jest) z czystym androidem. Produkty te są skierowane przede wszystkim do krajów 3 świata, ze względu na swoją cenę. Nikt nie obiecywał najszybszych w świecie androida aktualizacji do nowych wersji. I tak jest dobre wsparcie, częste aktualizacje w przypadku xiaomi... Android One ma otrzymywać miesięczne łatki bezpieczeństwa. I tyle. 

Dotychczas uczestnikami programu Android One byli tacy producenci smartfonów jak: Micromax, Karbonn, Spice, Cherry Mobile, QMobile, Kyocera czy też General Mobile 

Czy takie zestawienie producentów przekonało Was do "najlepszych" aktualizacji w świecie androida? 

Trochę wypadałoby zluzować gumkę. Jeszcze nawet 1% telefonów nie ma androida Pie. A Wasz telefon będzie jednym z pierwszych który go otrzyma... 

O co chodzi w Android One. Zapraszam do źródła.

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

No może się doczekamy do końca roku, fakt inne urządzenia mi z android one powoli otrzymują pi. Jednakże chyba lepiej poczekać i otrzymać, miejmy taka nadzieje soft dopracowany.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Nikt nie mówi, że 660 to flagowiec. Dopiero co miałem OnePlus 6, więc... (można przeszukać forum)

Jak na moderatora, to szukasz zaczepki definitywnie @bergmen

Edytowane przez NCR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@NCR

Po prostu mam odmienne zdanie, poparte argumentami i nie podszyte emocjami. 

Właściwie wszystkie rozmowy w działach mi a2 i mi a1 można streścić do jednego zdania: "dlaczego my nie dostaliśmy aktualizacji a x i y dostali?" 

Użytkownicy tych telefonów posiadają mylne mniemanie że ich telefony muszą jako pierwsze dostawać aktualizacje do najnowszych wersji androida. 

Nikt nie pofatyguje się nawet żeby zajrzeć do źródła co to jest i po co w ogóle" projekt Android One". Powtarzane są nieprawdziwe "informacje". 

Xiaomi robi co może żeby wypuszczać aktualizacje.. A robi to zdecydowanie najlepiej ze wszystkich producentów. 

Uważam że ten hejt jest wielce niesprawiedliwy, nie jest poparty żadnymi obiektywnymi czynnikami. I wyraziłem swoje zdanie na ten temat w moich trzech postach w tym temacie. Chciałbym żeby użytkownicy tych telefonów trochę z dystansu podeszli do tego tematu i bardziej rzeczowo.

Rozumiem że gdy coś w telefonie nie działa to można a nawet trzeba robić szum żeby producent wypuścił szybko aktualizację eliminującą problem... Ale to troszkę odmienna sytuacja prawda? :)

2 godziny temu, NCR napisał:

Dopiero co miałem OnePlus 6, więc... 

To trochę tłumaczy Twoje rozgoryczenie tym, że Mi A2 nie ma podobnego wsparcia ;)

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

Ja nawet nie licze na andka 9 poprostu kupilem a2 lite bo mi pasowal do reki i tyle :D co za ronica czy to oreo czy pie za dwa lata pewnie i tak pojdzie na sprzedaz po gwarancji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuje pomocy

Xiaomi mi A2 lite kupiłam 2 tygodnie temu i telefon automatycznie pobrał aktualizacje po których oszalał gorsza jakość rozmów, brak możliwości odebrania przychodzącego połączenia tylko dźwięk i czarny ekran .Odesłałam telefon do sprzedawcy dostałam nowy i tu pojawił się problem aktualizacja systemu pobrała się automatycznie i próbuje wymóc na mnie dokończenie jej wyłączając telefon ,a ja nie chcę tej aktualizacji czy wiecie co mam z tym zrobić ? Screen w załączniku

Screenshot_20181213-080248.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

Jest pi dla a2, wyskoczył mi komunikat.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi