Skocz do zawartości
RemusLupin

Niska rozdzielczość w grach

Rekomendowane odpowiedzi

We flagowym? P20 i P20 Pro mają co prawda bebechy z jesieni '17, ale nadal top. To nie kwestia GPU, ona by raczej na płynność wpływała, niż na konstrukcję obrazu. @sp4ubw może mieć rację, być może GL nie przewidział antyaliasingu dla pe-dwudziestek - tylko ciekawe, dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

No moze właśnie aby nie było problemu z klatkami to postanowili obniżyć skalowanie obrazu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Również nie sądzę, aby gra była za mocna dla obecnego tutaj układu. Oto screeny z Honor 10, który ma te same bebechy, co P20. @RemusLupin, co sądzisz? Lepiej to wygląda w Twojej ocenie?

Według mnie A9 wygląda bardzo dobrze u mnie.

Spoiler

Screenshot_20180910-103905.jpgScreenshot_20180910-104042.jpgScreenshot_20180910-104046.jpgScreenshot_20180910-104102.jpgScreenshot_20180910-104122.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp4ubw

Identycznie to wygląda jak na P20, brak wygładzania krawędzi. Rozdzielczość jest wysoka i to widać, też tak samo jak na P20 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie. Detale max, płynność max, tylko te strzępy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

@RemusLupin
Ten Asphalt to i tak jest bardzo dobry . Zainstaluj fortnite i zobacz jak działa . Np. Na Note 8 jest rozmyte wszystko i 30 klatek i to z dużymi spadkami...

Kiedyś był sposób na odblokowanie 60 FPS. I co, zablokowali go.

Krótko mówiąc, Gameloft, Epic Games i inne firmy nie chcą aby gra wyglądała za dobrze, bo wtedy nie będą mogli oni wprowadzić swoich "super mega hiper rewolucyjnych rozwiązań" w następnych aktualizacjach aby dodać np. wyższa rozdzielczość czy 60 klatek na sekundę...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi