Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

Panie, Panowie. Różnice pomiędzy SNE-LX1 L01, a SNE-LX1 L21 to jeden slot na kartę sim vs dualsim? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam SNE-LX1 i jest to dualsim obsługujący dwie karty sim lub jedna karta sim i karta pamięci microsd(wyświetla mi dwa różne numery IMEI). Pewnie wersja SNE-LX1 L21 to wersja na jedną kartę sim

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    W sobotę kupiłem córce Mate 20 lite, przesiadka z wysłużonego Galaxy S6. Jakimś dziwnym trafem od tego momentu zaczęły się telefony z różnych numerów stacjonarnych, w szukajkach typu kto dzwonił sa to garnki, masaże i inne stolce. Ma nakaz nie odbierać połączeń z nieznanych numerów, i ich nie odbiera (10-latka).
    Pytanie czy Samsung tak dobrze blokuje syfiate połączenia (bo nie miała NIGDY tego typu telefonów), czy też Huawei po włożeniu karty potrafi jakoś udostępnić numer (wątpię, ale...)?
    Ktoś miał może podobną sytuację po przesiadce Samsung <-> Mate 20 lite?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ot, nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Sam kilka tygodni temu miałem identyczne telefony, z tym, że swojego Huaweia mam od roku. Co więcej, cała rodzina była nękana takimi telefonami przez kilka dni. Aż w końcu nie wytrzymałem i powiedziałem im kilka niemiłych słów, no bo ileż można...

Później się dowiedziałem w sieci, że z tych numerów głównie operowali oszuści. ?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najfajniejsze jest to że każdy numer można dać do czarnej listy i w ustawieniach zablokowanych ustawić reguły, więc nawet nie mam info na telefonie że ktoś z zablokowanych się znowu "dobijał"  . Ale to pewnie każdy Huawei tak ma.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek podejrzewam że nie miłe starsze panie które dorabiają do renty :) Oby był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, zobaczymy w dalszym użytkowaniu.
    @Wojtek Przedlacki tak też robimy, wszystkie te numery dodaję jej (teraz ona sama) do czarnej listy.
    Z telefonu jest mega zadowolona :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam pytanie. 

Czy w tym telefonie dioda świeci się tylko podczas ładowania? W innych sytuacjach nie zauważyłem żeby się zapalała. Korzystam też z opcji dual sim (jedna karta numer, druga internet) i czy dałoby się ukryć jedna ikonę zasięgu? Przez tego dużego notch'a mniej  jest miejsca na inne powiadomienia 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Dioda swieci przy kazdej wiadomosci.... ale o jej widocznosci mozna dyskutowac bo zwalili temat jak tylko mogli. Jest ale jak by jej nie bylo.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie muszę się przyjrzeć. Prawda, ukrycie diody pod maskownicą głośnika nie jest trafionym pomysłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Dioda świeci się zazwyczaj na zielono, jako powiadomienie np. wiadomości. Dioda świeci się na czerwono poniżej 20% baterii. Dioda świeci się przy ładowaniu. Powiadomienie pulsuje, ładowanie ciągle świeci. Diodę "dusi" maskownica, dodatkowo, może się zabrudzić, przy czyszczeniu zapchać się mogą otwory, co powoduje jeszcze mniejszą widoczność. Raz już czyściłem tą maskownicę perfumami na patyczku do uszu. delikatnie, żeby nie wcisnąć do środka brudu.

ps. są jakieś programiki, żeby wymusić inne kolory świecenia, admin dawał tutka gdzieś, ja nie sprawdzałem na HM20L.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi