Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager3&hl=en_US

dodana zawartość

14 godzin temu, Torguan napisał:

Korzystam też z opcji dual sim (jedna karta numer, druga internet) i czy dałoby się ukryć jedna ikonę zasięgu? Przez tego dużego notch'a mniej  jest miejsca na inne powiadomienia 

Jednej ikony zasięgu, to nie wiem, ale inne udało mi się poukrywać:

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dziękuję za linka do aplikacji :). Właśnie sobie ukrylem  ikonę operatora przy zasięgu i jest już trochę więcej miejsca. W wolnym czasie spróbuję twojej metody. 

Edytowane przez Torguan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 13.05.2019 o 12:53, pool80 napisał:

Dioda świeci się zazwyczaj na zielono, jako powiadomienie np. wiadomości. Dioda świeci się na czerwono poniżej 20% baterii. Dioda świeci się przy ładowaniu. Powiadomienie pulsuje, ładowanie ciągle świeci. Diodę "dusi" maskownica, dodatkowo, może się zabrudzić, przy czyszczeniu zapchać się mogą otwory, co powoduje jeszcze mniejszą widoczność. Raz już czyściłem tą maskownicę perfumami na patyczku do uszu. delikatnie, żeby nie wcisnąć do środka brudu.

ps. są jakieś programiki, żeby wymusić inne kolory świecenia, admin dawał tutka gdzieś, ja nie sprawdzałem na HM20L.

Np. w aplikacji Whatsapp jest możliwość wyboru kilku kolorów diody powiadomień. Ta dioda to jakieś nieporozumienie. Trzeba patrzeć z 5 sek aby się pojawiła przy powiadomieniu. To już szybciej telefon wezmę w rękę i sprawdzę. Mogliby chociaż systemowo zmienić aby szybciej pulsowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Była jakaś apka nieoficjalna która odblokowuje możliwe że i pulsacje zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie, że czasem telefon lekko się nagrzewa tj. ciepły w górnej części telefonu w okolicach aparatów. Nie wiem czy mam tylko takie wrażenie czy rzeczywiście tak jest. Miał ktoś podobny przypadek? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

W górnej części znajduje się procesor, który czasami się nagrzewa.

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym różni się wersja SNE-LX1 od SNE-AL00?

Jak coś to dla tej drugiej wersji są zapisy na wersję Beta emui 9.1: https://www.huaweicentral.com/emui-9-1-public-beta-now-available-for-these-14-huawei-and-honor-devices/ pod linkiem dla Maimang 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Tym, że ten drugi to model przeznaczony na rynek chiński i to dla niego jest przeznaczona ta beta ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Kiedyś sporo o tym pisałem, ale nie mogę znaleźć gdzie.

HUAWEI FLIP COVER po przejściu do PIE poprawnie wyświetla powiadomienie o SMS.

Poprzednio wyświetlał tylko MMS i połączenie nieodebrane. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

W Hm20l w Pie nie ma dark mode. Sam zmusiłem klawiaturę, wiadomości, Messenger i tapetę do czarnego tła. Zdaje się że jest jakiś zewnętrzny mod, czy APK...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi