Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Przejrzałem pobierznie forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. 

Otóż kupiłem aparat nie upewniając się czy jest dual sim, czy nie. Stąd też moje pytanie, czy ktoś z forumowiczów miałby i udostępnił (lub podał linka gdzie znaleźć) soft i instrukcję do przerobienia Mate 20 lite na dual sim?

Nie wiem czy jakieś dane są potrzebne, jak tak to uaktualnię. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobieżnie przejżałeś,czyli nie dokładnie.Poczytaj uważnie a zauważysz że nie da się przerobić single sim na dual sim bez zmiany płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Nie czaje. Co ty chcesz chcesz przerabiac? jak telefon ma dual sim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Może kupił z innego rynku, gdzie był single SIM. Tak czy siak - dzisiaj jest to niewykonalne bez wymiany płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 

Panowie mam pytanko: Czy działa wam Asystent Google przy zablokowanym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Tak, ja mam uruchamianie głosowe. Natomiast po komendzie, i tak zanim ją wykona, zarząda odblokowania ekranu.

Edytowane przez pool80
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 minut temu, pool80 napisał:

Tak, ja mam uruchamianie głosowe. Natomiast po komendzie, i tak zanim ją wykona, zarząda odblokowania ekranu.

Możesz napisać jak to ustawić, bo mi działa tylko przy odblokowanym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Ja tego nie ustawiałem. Jest od początku. Włączyłem tylko głosowe komendy, nauczyłem rozpoznawanie mojego głosu. Ale żeby było jasne. Telefon się nie wybudza, tylko np. gdy nie rozpoznaje twarzy, i tak asystent się uruchomi. Tylko co z tego, jak cokolwiek zrobić, i tak musisz odblokować ekran.

Edit, a jednak ma to sens, jak nie masz hasła na blokowanym ekranie. Ok google uruchamia asystenta i wykonuje zadania komendę.

Edytowane przez pool80
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam do was takie pytanie zagadkę :) mianowicie od jakiegoś czasu ( tak z 3-4 dni max) borykam się z takim oto problemem mianowicie, po odebraniu czy też wykonaniu połączenia ( jak już druga osoba odbierze ) słychać mnie dopiero po jakiś 6-7 sekundach, nie jest to chyba problem sprzętowy bo słychać mnie później, dyktafon działa jak należy, moim zdaniem gdzieś jest problem na sofcie, i tutaj najlepsze :D wykonałem hard reset, dalej to samo, pobrałem soft przez erecovery, dalej nic, pokusiłem się nawet do downgrade do 9.1 , dalej nie daje to oczekiwanych rezultatów :( już mi się pomysły skończyły :P co może być nie tak ? ogólnie to jakiś czas temu szukałem nagrywania rozmów na A10, ale nic ciekawego nie było, a ten niby stockowy HWRecorder nie daje się zainstalować po aktualizacji do 10 :D ale czytałem o telefonie google , i tak szukałem czegoś podobnego. Znalazłem jakąś wersje, zainstalowałem ale nic nie wniosła :P nawet jej nie widziałem w liście apek, nie wiem czy to ona spowodowała to całe moje zamieszanie, ale możliwe że tak było. Tak sobie myślę, może to jakiegoś wira wgrałem, coś może w stylu xhelpera o którym było głośno że instaluje się na partycji systemowej i nie idzie go usunąć :P  tak czy siak, ani hr ani wgrywanie softu nic nie daje :D może ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić ?? dodam że wsadziłem do tela inna kartę ( co prawda także z tej samej sieci T-M od żony :P ) , myślałem że to może jest jej wina, trochę jest już podrapana :P ale nic to nie zmieniło :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Ciężko. Swoją SIM jak wsadzisz do żony tel. rozumiem, że jest ok?

Może jeszcze innej sieci simkę sprawdź. Może coś z bts em w Twojej okolicy. A simka jak stara, to weź u operatora wymień, zasugeruj wymianę, tak czy siak. 

Może pobierz na nowo te ustawienia operatora, może w swoim numerze powyłączaj jakieś poczty, usługi. 

dodana zawartość

A, i wydaje mi się, że ktoś już pisał o takim problemie. Nie jestem pewny..

I jeszcze pogrzeb przy volte w vowifi. Ustawieniem prędkości no LTE, może wsadz inny slot kartę SIM. 

Ponowny reset twardy bez przywracania..

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi