Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

@pool80 żony karta zachowuje się tak samo w moim telefonie jak i moja ? czyli jest opóźnienie. Simkę i tak chciałem wymienić, nie ma aż tak dużo , może max z dwa lata, trochę podrapana ? testowałem bez volte i vowifi dalej tak samo, chociaż w chwili obecnej słuchać mnie po jakoś 3 max 4 sec więc aż tak bez tragedii , ale tak być nie powinno i tak ? coś jest w temacie sprzętu , i to coś siedzi głęboko bo skoro format, wgrywanie softu , downgrade nic nie dają to coś jest nie tak. Rozmawiałem z pomocą Huawei, jedynie co zasugerowała mi konsultantka to oddanie ja gwarancji , i tak myślę zrobić, ale poczekam na otwarcie salonów, chyba od poniedziałku powinny być więc tam zajrze ? a, i jeśli chodzi że ktoś już coś o tym pisał to ja ? ale w innym temacie, ale żeby go nie zaśmiecać ( temat aktualizacji ?) przeniosłem go tutaj ? muszę obczaić w tygodniu jak się będzie tel zachowywać. Jest jakaś niby poprawa po wyczyszczeniu danych apki telefon, ale zobaczę co to będzie później ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy Mate 20 Lite z aktualizacją do androida wersja .193 Po tej aktualizacji przestały mi się aktualizować tapety ekranu blokady,są tylko standardowe tapety,przed aktualizacją aktualizowały mi się te tapety do najnowszych pięknych widoków a teraz to mam tylko te stockowe tapety.Ma ktoś ten sam problem? i czy ktoś wie jak go rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Na ekranie blokady przejdź do ustawień:

Screenshot_20200520_115730_com.android.keyguard.thumb.jpg.4248b15682ab511a8f2eed8fddf81fa6.jpg Screenshot_20200520_115744_com.android.keyguard.thumb.jpg.a06f5318d4201167260fc9acc5f32773.jpg

Tutaj ustaw, co Cię interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, Gwozdek napisał:

Na ekranie blokady przejdź do ustawień:

Screenshot_20200520_115730_com.android.keyguard.thumb.jpg.4248b15682ab511a8f2eed8fddf81fa6.jpg Screenshot_20200520_115744_com.android.keyguard.thumb.jpg.a06f5318d4201167260fc9acc5f32773.jpg

Tutaj ustaw, co Cię interesuje.

Niestety nie aktualizują się,przed aktualizacją androida do.193 nie było z tym problemu.robiłem factory reset ale to nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do użytkowników chrome . Od kilku dni w sklepie Play, jak i w samej aplikacji wisi  mi aktualizacja chrome , waży jakieś 6mb, nie ma opisu numeru ? problem jest w tym że po pobraniu ciągle pisze aktualizacja , i tak może to trwać nawet i kilka godzin i nie chce się dokończyć. Czyściłem dane przeglądarki jak i samej aplikacji , ale ciągle to wisi , ma też ktoś coś podobnego ? Albo zna sposób na to ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Ja nie mam. Może odinstaluj całą i zainstaluj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@pool80  No właśnie problem z odinstalowaniem go, to stockowy program więc jedyne co mogę to go wyłączyć , wyczyścić dane lub zatrzymać ?  a przyznam że mam go na PC i laptopie , więc synchronizacja się przydaje ?

Edytowane przez Kamil Dębowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Poczyscić pamięć, odinstalować, poczyscić pliki tym wbudowanym programem. Potem przegladnąć czy coś nie zostało, i zaktualizować do najnowszej wersji.81.0.4044.138.

Odinstalować - wyłączyć w wersji stokowej, można przez guzik wyłącz, albo poprzez sklep Play. Może sprawdź oba sposoby, albo..

Niektóre apki udało mi się całkiem odinstalować poprzez sklep Huawei.

Jeszcze popatrz na ustawienia chrome.. może tam coś jest...

Chrome na 99% odinstalujesz w  appgallery.

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Appgalerry w ogóle nawet nie ma chrome ? chyba że gdzieś jest opcja włączania stockowych apek, ale tego nie znalazłem , ale za to widzę że mam ona wersję niż tą którą podałeś , ja mam 74.0 coś tam ? więc poszukam sobie takiej jak podałeś , może to pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi