Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek
    Notatka od Moderatora Globalnego:
     wykrzyk.png Proszę o nie robienie bałaganu! Do omawiania szkieł, folii i etui są oddzielne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=454707]Guenh84[/mention] Konkretna odpowiedź, piwko postawiłem.
    Co do 3MK to właśnie jednej osobie na forum Xiaomi nie pomogła na w/w problem. Nie wiem jaką miał konkretnie, pewnie są różne modele, może to była ukryta kryptoreklama bo inne zaproponował w zamian. Ciężko to wyhaczyć. Zastanawiam się, na co konkretnie zwrócić uwagę przy dobieraniu foli szkła na ten problem. A może byle która będzie ok.  
    ps. W moim p9 na fabrycznej folii problemu brak, po jej ściągnięciu na samym ekranie problem tez nie występuje.
    [mention=454707]Guenh84[/mention] [mention=34016]Geno85[/mention] Z jakich telefonów się przesiedliście, i jak? Jest progres?
    Z folią / szkłem to nigdy nie wiadomo, bo nie piszą o tym w specyfikacji. Niestety zostaje jedynie metoda prób i błędów.
    Jesli chodzi o tel to ja się przesiadłem z Xperii Z3, dobrze mi służyła ale w końcu mikrofon zaczął siadać. Sam tel oceniam całkiem nieźle. Chodzi płynnie (póki co), duży wyraźny wyświetlacz (na dworze w słońcu też daje rade). Aparat na tyle co sprawdzałem robi przyzwoite zdjęcia.
    Jednak są 2 mankamenty:
    - dioda powiadomień jest schowane za kratką od głośnika, przez co jest praktycznie niewidoczna. Chyba nie mieli gdzie jej umieścić to dali ją tam.
    - brak podwójnego kliknięcia na wybudzenie. Dla mnie to jest jakaś porażka. Jak można wyłączyć (całkowicie) ta funkcje. Praktycznie wszystkie nowe telefony to mają, a Huawei postanowił być oryginalny... Napisałem już do nich w tej sprawie, zobaczymy co powiedzą...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

A jak z wydajnością, jakie macie wyniki w Antutu? 
    13808011bba95fa258adff093025acd5e3669e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Ten screen krąży już chwilę po sieci. U mnie w p9 tak samo jest schowana i mała dioda. Idzie się przyzwyczaić, choć pamiętam że w jednym Samsungu wielka dioda nie dawała spać po nocach. Cały pokój rozświetlała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Na moim 137226 Antutu... cos tej magicznej mocy nie widac:)

Edytowane przez Geno85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten screen jest mój, sam zrobiłem test Antutu, po tym jak dostałem telefon.

Co do diody, to żona ma Xiaomi i tam dioda jest bardzo fajnie umiejscowiona i widoczna. Przyzwyczaję się pewnie że o niej zapomnę, ;) bo nie będę jej zauważał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest coś na wzór always on display w Samsungu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

@legwan10 A to czasem nie tylko w amoledach jest? @Geno85 Była afera, Mój p9 ok 116k pkt robi obecnie, a co potrafi mate 20 lite ten gość fajnie pokazuje; chyba to techn. turbo GPU:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pool80 w IPSach też jest. Ciekaw jestem czy Mate 20 lite też to ma, ktoś z posiadaczy może się wypowiedzieć? 

Edytowane przez legwan10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Avilla

Przeszukałem ustawienia i nie widzę takiej opcji ^. Odblokowania dwuklikiem też nie ma. Może dodadzą przy następnej aktualizacji a jak nie to trzeba instalować modyfikacje.

Edytowane przez Avilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Always on display jest tylko w Samsunga g z tego co znalazłem. W mate 20 lite nie znalazłem żadnej takiej opcji. Przeszukałem chyba całe opcje, łącznie z opcjami programisty. Szkoda że nie można ma dwuklika... Trzeba czekać na jakieś aktualizacje, gdzie to dodadzą lub aż ktoś znajdzie sposób na roota i samemu dodać ta opcje jak w innych huawei...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi