Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

pool80

Można zaopatrzyć się w oryginalne etui z okienkiem od Huawei. Godzina data i powiadomienia będą widoczne, ale zdaje się nie cały czas. Filmiki z YT są z tym etui. Jak naciśnie gość power to ekran gaśnie w okienku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Myślę, że nie będzie to jakiś duży problem, gdy aktywne jest podświetlanie ekranu podczas podniesienia urządzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie połączenia Mate 20 ze słuchawką bluetooth. Czy wam się też tak dzieje że po każdym rozłączeniu musicie na nowo parować obydwa urządzenia? Czy tylko moja słuchawka coś świruje?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@Piot_Mat U mnie łączy się bez problemu z radiem w aucie, słuchawkami bt oraz słuchawka bluetooth do rozmów. 

Więc polecam sprawdzić słuchawkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Potwierdzam:

1/ folia załączona z telefonem rozwiązuje problem polaryzacji w pionie.

2/ folia na ochronę po obu stronach i mimo, że wyglądała na porysowaną, jest bez skaz i da się ją założyć idealnie.

3/ Nie ma opcji ON DISPLAY jak w Samsungu. Można włączyć wybudzanie po podniesieniu słuchawki i jest ok.

4/ wyniki Antutu są takie same jak na screenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybudzania dwuklikiem brak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Moim zdaniem brak. Ja przynajmniej tej funkcji nie znalazłem. Mogę dokładnie sprawdzić, tylko gdzie?

ps. Jak sprawić, żeby na belce pojawiła mi się ikona, że dostałem mail? Powiedzmy, że przestawiłem % z baterii dla zwiększenia miejsca, ale nastawiłem budzik, ikona volte i już zapchana belka? Przez notcha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    20 godzin temu, pool80 napisał:

Moim zdaniem brak. Ja przynajmniej tej funkcji nie znalazłem. Mogę dokładnie sprawdzić, tylko gdzie?

ps. Jak sprawić, żeby na belce pojawiła mi się ikona, że dostałem mail? Powiedzmy, że przestawiłem % z baterii dla zwiększenia miejsca, ale nastawiłem budzik, ikona volte i już zapchana belka? Przez notcha?

Może być, że brakuje miejsca. Podrzuć zdjęcie telefonu, gdy masz jakieś powiadomienie, to ocenimy. Tylko zdjęcie, nie screenshota. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, pool80 napisał:

Dwu kliku brak. przejrzałem całe menu. Okazuje się że w innych nowych telefonach Huawei też tą funkcję powyłaczali... pytanie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak ustawić (tak jak na zdjeciu poniżej ) powiadomienia  podczas blokady tel o nie odebranych połączeniach, sms, mam tylko zegarek i liczbe krokow:/ ?

22222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi