Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

pool80

@pafloo87 może zmień motyw. Są różnice np. w umiejscowieniu zegara, więc może i to co chcesz...

ps. nie widać Twojej fotki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pafloo87 Koledze chyba chodzi o etui typu portfel (HUAWEI SMART VIEW FLIP). Jak zamyka się portfel ekran blokady automatycznie wyświetla datę , notyfikacje poprzez przezroczystą część pokrywy portfela

Edytowane przez Wojtek Przedlacki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

@pafloo87 U mnie w etui z okienkiem jest tak:

Ktoś się nie dodzwoni, miga zielona dioda i widać ikonę nieodebranego połączenia z cyfrą w okienku. Jak przychodzi SMS mam tylko zielona diodę. 

Jak bateria spadła poniżej 20% zaświeca się komunikat w okienku, tak samo przy ładowaniu plus pulsująca zielona dioda.

Mam wyłączone kroki i nie wiem czy są inne kolory diody powiadomień. (chyba nie)

Jak pisałem może zmiana motywu  by pomogła, bo wpływa na ekran blokady i rozmieszczenie na nim np. zegara. 

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    17 godzin temu, pool80 napisał:

(...) nie wiem czy są inne kolory diody powiadomień. (chyba nie)

Są, tylko pewnie ograniczone systemowo. Używając aplikacji trzecich, z pewnością da się ustawić dowolny kolor dla powiadomień z konkretnych aplikacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61

Witam serdecznie. Nabyłem Huawei Mate20 Lite. I nie wiem jak ustawić odbieranie połączeń przyciskiem blokady biometrycznej(palca). Ma ktoś może link do manual w PL? Jak wg w nim się odbiera połączenia przychodzące? Dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam serdecznie. Nabyłem Huawei Mate20 Lite. I nie wiem jak ustawić odbieranie połączeń przyciskiem blokady biometrycznej(palca). Ma ktoś może link do manual w PL? Jak wg w nim się odbiera połączenia przychodzące? Dzięki za wszelką pomoc.

Huawei ma funkcję zbliżeniową, jak przyłożysz dzwoniący telefon do ucha to automatycznie odbiera połączenie. Nie trzeba nic naciskać.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

@fneo61 ustawienia / bezp. i prywatność / id odcisku palca / odbieranie połączeń i inne możliwości sterowania paluchem..

Jednak w okienku covera pojawia się informacja o nieodebranych wiadomościach. Znika po otwarciu i zamknięciu klapki...nie wiem, co pomogło, mogłem coś zmienić w ustawieniach...

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    W dniu 28.09.2018 o 19:13, pool80 napisał:

Jednak w okienku covera pojawia się informacja o nieodebranych wiadomościach. Znika po otwarciu i zamknięciu klapki...nie wiem, co pomogło, mogłem coś zmienić w ustawieniach...

Działa to tak samo jak nieodczytane powiadomienia na ekranie blokady. Informacja się wyświetli, ale jak tylko raz odblokujesz telefon, to komunikat o nieodebranych smsach nie pojawi się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61

(1) Panowie i panie. Czy ktoś by się podjął zadania zrobienia spisu niepotrzebnych apek, a nie mających wpływu na działanie system? Oczywiście mam na myśli odchudzenie pamięci systemu kosztem zwiększenia płynności działania. Nie wspomnę tu o włączeniu opcji programistycznych.(2) Jak zmieniać ustawienia w QuickShortcutMaker ? Mam też zainstalowane Settings Database Editor, gdzie zmieniłem theme no online. Chdzi o Mate 20 LIte.

Edytowane przez fneo61

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    W dniu 5.10.2018 o 12:28, fneo61 napisał:

Jak zmieniać ustawienia w QuickShortcutMaker ? Mam też zainstalowane Settings Database Editor, gdzie zmieniłem theme no online. Chdzi o Mate 20 LIte.

A co chcesz osiągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi