Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Da się w jakis sposób wyłączać komunikaty systemowe o wysokim zużyciu bateri i wyświetlaniu nad innymi apkami? 

Screenshot_20181008-165709.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

No niby jest "wyłącz monit o wys. użyciu baterii" w ustawieniach konkretnej apki. Ale np na messenger nie działa. Innej funkcji ogolnosystemowej nie znalazłem. 

Czyli u mnie świeci się co chwilę. Co do komunikatu "wyświetlania nad innymi" to już mi się nie wyswietla. Spróbuj wł i wył. Te funkcję, może pomoże. Jak nie to po czasie samo powinno. 

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Ty masz jasnosc wyswtetlacza na maxa ustawiony?;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    51 minut temu, pool80 napisał:

No niby jest "wyłącz monit o wys. użyciu baterii" w ustawieniach konkretnej apki. Ale np na messenger nie działa. Innej funkcji ogolnosystemowej nie znalazłem. 

Czyli u mnie świeci się co chwilę. Co do komunikatu "wyświetlania nad innymi" to już mi się nie wyswietla. Spróbuj wł i wył. Te funkcję, może pomoże. Jak nie to po czasie samo powinno. 

Po naciśnięciu i przytrzymaniu na komunikacie o zużyciu bateri, po prawej stronie pojawia się opcja żeby wejść w ustawienia tego, tam można to wyłączyć. A z tym drugim będę walczył ;)

@Geno85 Tak, w tym momencie jasność mam na Maxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

@legwan10 Tak, prowadzi Cię w ten sposób do ustawień aplikacji messenger. Ale alert po wyłączeniu czeniu i tak się wyświetli za jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Witam. Wlasnie dzis nabyłem ten telefon i mam pytanie. niby ma szybkie ładowanie a pokazuje od 3 do 100% 2h 30m. to jakie to jest szybkie ?? tez tak macie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Nigdy nie sprawdzałem dokładnie, ale HM20L ma szybkie ale nie najszybsze ładowanie oh Huawei. Powinien raczej pod 2h ładować. Tutaj wyczerpałeś do 3 %. Nie rozładowuj tak, szkoda baterii najlepiej między 20-90% utrzymywać. Jeszcze co do czasu, to pamiętaj że tu masz 3750mah.

Ładowarkę masz mieć output 5v2a / 9v2a. upewnij się czy do końca wsadziłeś wtyczkę usb-c,  (etui czy nie przeszkadza.) 

EDIT:

Ok, sprawdziłem. Równo w 60 minut telefon naładował się z 31% do 88%, czyli około 1%/min. w przedziale 20-90%.

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@miszel85 Weź pod uwagę też, że tutejsza bateria wcale do najmniejszych nie należy. W zasadzie niewiele jej brakuje do P20 Pro. Naładowanie jej trochę zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no zgadza sie 2h i sie naładuje co zrobić:). a mam pytanie jeszcze czy da sie ustawić ze jak ktoś dzwoni to żeby po przyłożeniu do ucha automatycznie się odebrało połączenie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi